BU KONGREDE MÜJDELER ÇIKTI

14 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
472 defa okundu.
BU KONGREDE MÜJDELER ÇIKTI

ec0e3fdf25ec062f70a01cf83f7a0019-640x360

Kongre sonrası yol haritasını çizen AK Parti hazırlığını yaptığı sosyal paketi 22 Eylül’de halka sunacak. Paketten pek çok müjdenin çıkacağının söylenmesi üzerine Türk halkının gözü kulağı 22 Eylül 2015 tarihine çevrildi.

 

AK Parti’de kongre sonrası yol haritası belirlendi, gözler 22 Eylül’de yapılacak beyanname ve aday tanıtım toplantısına çevrildi. Yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri ile bir araya gelen Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, seçimler için startı verdi. Yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Seçim İşleri Başkanlığı ve komisyonların kurulması ile birlikte, tüm birimlerde 22 Eylül’de yapılacak Beyanname ve aday tanıtım toplantısı için çalışmalara başlandı.

Takvim’in haberine göre yeni beyannamede, emekliler, kadınlar ve gençlere yönelik vaatler üzerinde durulacak. Ailelerdeki sosyal güvenceli sayısının maksimuma çıkartılması için bir dizi adım atılacak. Emekli maaşlarına yapılacak zam gözden geçirilecek, faizsiz ve geri ödemesi kolay kredi verilecek. Her eve en az bir istihdam sağlama, gençlere mezuniyet sonrası maaş, kadınların istihdamını kolaylaştırma, kadının sosyal şartlarını geliştirme gibi vaatler de yer alacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN