BU HAFTA AKARYAKIT FİYATLARI DEĞİŞMEDİ

9 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.
BU HAFTA AKARYAKIT FİYATLARI DEĞİŞMEDİ

timthumb

Kırşehir Merkez ve İlçelerde Akaryakıt Fiyatlarının Değişmediği Gözlemlendi

Kırşehir’de  merkez ve ilçelerde akaryakıt fiyatları değişti. Bizde 40 arena gazetesi olarak akaryakıt fiyatlarını derledik. Derlediğimiz motorin fiyatlarına göre;” 95 Oktan Kurşunsuz Benzin  –  4,34 TL TL , 97/98 Oktan Kurşunsuz Benzin  –  0,00 TL , Katkılı Kurşunsuz Benzin  –  4,35 TL , Motorin  –  3,68 TL , Katkılı Motorin  –  3,70 TL , Fuel Oil  –  1,69 TL ,  Brent Petrol  –  $ 0,00 , LPG  –  2,25 TL “ oldu.

Bizde arena gazetesi olarak derlediğimiz akaryakıt fiyatları için sürücülerle bir araya geldik.         Sürücülerle yaptığımız sohbetlerde; biz hep yollardayız. Akaryakıt her araç kullanıcıları için önemlidir. Mesela tır şoförleri ne yapacak? Onlar uzun yola gidiyorlar. Fiyatlar her seferinde biraz daha değişiyor. Bizde ne yapacağımızı bilmiyorum. Fiyatlar belli bir düzene girse hepimiz rahatlarız.” İfadelerini verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On