Bu Bahar Sessiz Geçiyor

15 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
111 defa okundu.
Bu Bahar Sessiz Geçiyor

Korona virüs vatandaşların bahar sevinçlerini de vurdu. Alınan tedbirler kapsamında zor geçen kış şartlarının ardından baharı bekleyen Kırşehirlilerin adeta ümitlerini kırdı. Kırşehir caddelerinde bulunan peyzaj bitkileri ve ağaçlar çiçeklerini sessiz sedasız bir şekilde açmaya başladı.

Bahar aylarında Kırşehirli vatandaşların en çok sevdiği konulardan bir tanesinin de piknik yapmak olduğunu belirten vatandaşlar, bu heveslerini başka baharlara ertelemek zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ettiler.

Piknik alanlarında mangal keyfi yapmayı özlediklerini söyleyen vatandaşlar; “Bu yıl dünyayı etkisi altına alan korona virüs neyse ki mevsimleri etkilemiyor. Bahar geldi ve çiçekler alabildiğince güzelliklerini göz önüne sermeye başladılar.

En çok özlediğimiz ve adeta sabırsızlıkla beklediğimiz piknik ve mangal keyfimizi bir süre daha ertelemek zorunda kaldık. Bahar olabildiğince güzelliği ile bizleri davet etse de bizler ne yazık ki bu davete icabet edemiyoruz.

Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailelerimiz adeta ev hapsi verilmişçesine evlerinden dışarıya çıkmaya korkuyorlar. Bizler, ölümcül düşmanın etkisinden uzak durmak zorundayız ve bunun için alınan güvenlik tedbirlerine harfiyen uyuyoruz.

Bahar sadece bu yıl değil, aynı zamanda önümüzde birde sonbahar ve ardından gelecek yıl yaşanacak olan yine güzel bir ilkbahar var. Allah bizleri bu baharlara sağlıklı ve korona virüsü gibi tehditlerden kurtulmuş bir şekilde varmayı nasip etsin” şeklinde konuştular.

Öte yandan kaldırım kenarlarında ve birçok resmi kurum bahçesinde bulunan erguvan ağaçları, açmış oldukları mor ve pembe çiçekleriyle vatandaşların adeta sevinç kaynağı oldular. Vatandaşlar, ağaçları açan çiçeklerinin gelecek umutlarını da yükselttiğinin altını çizdiler.

Haber Sümeyye Şahin

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On