BOZTEPE’DE YAPILAN YARDIMLAR YOLA ÇIKTI  

8 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
238 defa okundu.
 BOZTEPE’DE YAPILAN YARDIMLAR YOLA ÇIKTI   

326e4b2c66hnkBoztepe İlçesi’nden Bayırbucak Türkmenleri İçin Toplanan Yardımlar Tırlarla Yollara Çıktı

Boztepe İlçesi ve Köylerinin ortaklaşa düzenlediği Bayırbucak Türkmenlerine yönelik düzenlenen yardım kampanyası kapsamında toplanan ihtiyaç malzemelerini taşıyan TIR, yapılan dualar ile yola çıktı.

Boztepe kaymakamlık binası önünde törene İlçe Kaymakamı Cihan Kayaalp, Belediye Başkan Vekili İsmail Bozdemir, İlçe Müftüsü Talat İlkbahar, Boztepe Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Dalgalı, Boztepe Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve Boztepe halkı katıldı.

Törende bir konuşma yapan Boztepe Kaymakamı Cihan Kayaalp; ‘’Dünya’nın neresinde bir kanayan yara, bir gözyaşı, bir zulüm olsa biz onun en yakın yardımcısı, en güçlü sesi olmaya hazır, namzet bir ilçenin temsilcisi olarak Bayırbucak’taki kardeşlerimize yardım için seferber olduk. Bayırbucak Türkmenleri için temel gıda malzemesi ve insani yardım malzemesi temin ederek bir tır dolusu yardım topladık. Bunu oradaki kardeşlerimize göndermek nasip olacak. Bizler onlara yardım etmek için seferber olduk. Allah bu yardımlarımızı rızasına muvaffak eyleyip kabul etsin. Yardımlarımız Suriye’deki kardeşlerimize, Türkmen kardeşlerimize güç kuvvet olsun ve karşılaştıkları zulmü de yok etsin.Hepimizin desteği ile kısa süre içinde toplanan yardımlar, İnşaallah oradaki kardeşlerimizin bu soğuk havada güneşleri olur. Onların sırtını ısıtan yorganı olur. Karnını doyuran bir lokma ekmeği olur. Biz inanıyoruz ki bu birlik ve beraberlik devam ettiği müddetçe, nerede bir zulüm varsa biz orada olacağız. Komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir” düsturu doğrultusunda, ağır saldırı altında olan Türkmen kardeşlerimize el uzatarak kumanya, su, giysi gibi yardım malzemeleri konusunda vatandaşımızdan inanılmaz bir talep oldu. Allah yardımsever milletimizden razı olsun. Bundan sonra da yardımlar konusunda elimizden geleni yapacağız” dedi.

Boztepe  Yardım Tır’ı  yapılan dualar ile Suriye’ye doğru yardımları ulaştırmak üzere  yola çıktı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On