Boztepe’de Kitap Fuarı Açıldı

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
257 defa okundu.
Boztepe’de Kitap Fuarı Açıldı

b (2) (1)Boztepe İlçesinde düzenlenen Kitap Fuarına Vali Necati Şentürk,  katılarak bazı kurumlarda incelemelerde bulundu.

 

Boztepe Gazi Osman Öztürk Ortaokulu Spor Salonunda düzenlenen “Kitap Kumbaram” isimli Kitap Fuarının açılış törenine Vali Necati Şentürk!ün yanı sıra Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Boztepe Kaymakamı Cihan Kayaalp, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, il ve ilçe protokolü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kitap Fuarının açılış töreninde konuşan Vali Necati Şentürk, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın önemine değindi.

Kitap Fuarının düzenlenmesinde emeği geçenleri kutlayan Vali Necati Şentürk,, “Kitap Fuarı, öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında onlara tasarruf ederek kitap alma alışkanlığını da kazandırmayı hedefliyor. Ülkemizin geleceği olan öğrencilerimiz, kendileri için bugüne özel olarak hazırlanan kumbaralarda biriktirdikleri paralar ile kitap alacaklar. Fuarın açılmasında emeği geçen İlçe Kaymakamlığımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Necati Şentürk,, Kitap Fuarındaki kitapları inceledikten sonra İlçe Halk Eğitim Merkezi ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.Daha sonra Boztepe Belediyesi ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Necati Şentürk’ün,  ilçe programı, esnaf ve vatandaşlarla yaptığı sohbet ile sona erdi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On