BOZTEPE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GEZDİRİLDİ

27 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
BOZTEPE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ GEZDİRİLDİ

3 (2)Ahi Evran Üniversitesi, Boztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerini Bağbaşı Yerleşkesinde Ağırladı

Ahi Evran Üniversitesi yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda hızla tanıtılmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetlerinin yanında yerel anlamda da tanıtım faaliyetlerine ara vermeden devam eden Ahi Evran Üniversitesi, Boztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerini Bağbaşı Yerleşkesinde ağırladı. Tüm liselere kapılarını açan Ahi Evran Üniversitesi’nde misafir öğrencilere yerleşke ve bölümler hakkında bilgi verildi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Merkez Kütüphaneyi ziyaret eden öğrenciler, Ahi Evran Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerle birlikte derse girip yemekhane de onlarla birlikte yemek yedi.

Ahi Evran Üniversitesi’ndeki sosyal yaşamı ve yerleşke alanını beğendiğini söyleyen öğrenciler tercihlerinde Ahi Evran Üniversitesinin ilk sırada yer alacağını ifade ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On