“Bozlaklarla İçinizi Isıtmaya Geldik”

20 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
54 defa okundu.
“Bozlaklarla İçinizi Isıtmaya Geldik”
  1. Ahilik Haftası Kutlamalarına kapsamında gazetemiz muhabirine özel açıklamalarda bulunan 3 ALP Kardeşler konuşmalarında şunları kaydetti; “34. Ahilik Kutlamalarında yer almaktan bir hayli mutluyuz. Ana vatanımız baba yurdumuz ozanlar diyarı Şirin Kırşehir’de olmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman olduğu gibi yine çok fazla heyecanlıyız. Burada olmaktan şeref duyuyoruz. Bu yıl 34. sü gerçekleştirilen Ahilik Haftası kutlamalarının 32. sinde de sahne almıştık.
    BU SOĞUK HAVADA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ
    Kültürel etkinliklerde Kırşehir’imizin daha fazla sesinin duyurulması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü tüm sanat kişilikleri bu topraklardan fışkırıyor. Bizlerde onlardan bir tanesiyiz. Şükürler olsun ki kaynak kişi olarak da görülmeye başlandık ve mutluyuz. Bu programda emeği geçen ve bizi buralara layık gören herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ahilik Bayramımız kutlu olsun.”
    (HABER: DİDEM CEYLAN)
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On