BOŞA YORULMAYIN, MİLLET BİZİ İSTİYOR

26 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
529 defa okundu.
BOŞA YORULMAYIN, MİLLET BİZİ İSTİYOR

Öyle bir devir yaşıyoruz ki; yavuz hırsız, ev sahibini bastırıyor. Zehri bal diye yutturmak istiyorlar.Kargayı bülbül diye tanıtma yolunu seçtiler.Yiyorlar, içiyorlar ve  satıp, savuruyorlar.

         Ülkeyi yönetmek, kalkındırmak yerine, iktidarda kalmak, yandaşları çoğaltmak ve varlıklarını devam ettirme yollarını seçtiler. Din adamlarının ve muhtarların üzerinde ki etkilerini görüyoruz.Köylerine ve mahallelerine hizmet gelsin diye iktidardan yana olmaları açıkça görülmektedir. 

         Milli eğitimi deneme tahtasına döndürdüler. Kıyafet serbestliği, tarikatlara verilen tavizler, kadrolaşmalar ülkeyi her gün bataklığa çektiler. Tarikatlarla protokol yapıp eğitimi dejenere etmelerinin sonuçlarını hepimiz yaşıyoruz. Liyakata bakmayıp, tarikatı, sendikayı ve partiyi baz alanlar; mülakat saçmalığı ile kadroları şişirdiler.

         Her gelen bakan sistem değiştirip eğitimi karma karışık hale getirdiler. Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlığı ilkeleri oldu. Türk’ten, bayraktan, Cumhuriyetten öç almak için din adamı kılıklı yobazların iğrenç konuşmalarına fırsat verdiler. İmam hatip reklamcılığını hutbelerde işleyip okul reklamı yaparken, kendileri çocuklarını özel okullarda ve yurt dışında okuttular.

         Tarımı bitirmek için her yolu denediler. Destek, mazot yardımı adı altında çiftçilik yapmayanlara para ödediler. Ekilmeyen toprakların miktarı hızla arttı. Dışa bağlı olup, G.D.O lu ürünleri çiftçimize dayattılar. Yerli tohuma yasak getirdiler. Tarım ve hayvancılıkta dünya da söz sahibi olan ülkemiz Suriye başta olmak üzere çeşitli ülkelerden ithalat yapıp Türk Tarımına balta vurdular. Samana varana kadar ithal eden bir devlet, neyin sahibi olur?

         Dış ülkelerden alınan bazı gıdalardan alınan vergileri sıfırlayıp, yandaşlarının daha çok para kazanmasını hedeflediler. Türk Çiftçisinin yetiştirdiği ürünler para etmez hale geldi. Mazot, ilaç, tohum fiyatları artırılırken, üreticinin yetiştirdiği ürünler tarlada kalmaya başladı.

         Halkın tepkisi günden güne artmaktadır. Halkın içine giremiyorlar. Göz boyama metotlarıyla gündemleri değiştirmek yolunu seçiyorlar.Yerli uçak, yerli araba ve yerli motor tanıtımlarına ne oldu?

         Karadeniz’de doğalgaz bulma gösterileri milletin gazını almaya yetmedi. İnandırıcılıkları kalmadı. Millet usandı, bıktı bunlardan. Toplumun içine çıkamıyorlar. Yıllar önce açılmış iş yerlerini yeniden açılıyor gibi milletin gözünü boyamaya çalışıyorlar.

         İyi Parti’nin yükselişi Cumhur ittifakının uykularını kaçırıyor. İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meal AKŞENER’ in il il, ilçe, ilçe dolaşıp halkın içine girmesi, dertlerini dinlemesi bunlarda dayanılmaz hal aldı.          Apo’nu has dostu Perinçek bile saflarında her gün ekranlarda endam kırıyor. Apo ile onlarca resim çektirip, terör örgütünü ziyaret edip çiçek sunan Perinçek’e bel bağlayanların durumları gün geçtikçe vahimleşiyor.

         Kurulduğu günden beri çeşitli engellemeler, tehdit etmeler, iftiralarla baş başa kalan İyi Parti ülkenin dertlerine ortak olan bilim adamlarının, akademisyenlerin, polis ve asker emeklilerin sıcak yuvası oldu. İyi Parti ye katılımlar gün geçtikçe artmaktadır. Bu yükseliş Cumhur ittifakının yöntem değiştirmelerine tanık olduk. “Yuvaya dön.” çabaları fayda etmedi. Artık, millet bunlara inanmıyor. İşini, aşını ve eşini kaybetmekten korkanlar, çocuklarının istikbalini düşünenler, sessiz çığlıklardır.

         Saygı duyduğumuz, ülkücü davaya yıllarca emek veren Ümit ÖZDAĞ’ ın bu etik olmayan çıkışı, belgesiz iftira etmesi, iyi partiyi karıştırma, gündeme taşıma taktikleri milletin gözünden kaçmamaktadır. Ümit Hoca hatasını tamir edip, şom ağızlıları susturmalıdır.

         Birkaç gündür çeşitli kanallarda bu konular işlenmektedir. Ülkenin en ağır sıkıntıları unutturulmak istenmektedir. Partilere yapılan yardımlar. Bazı ülkelere gönderilen hibeler,askıda ekmek projeleri gündemlerden düşürülmek istenmektedir.Haddini, hududunu ve hukukunu bilmeyen, her atılan taşa koşan bazı yazar ve akademisyenler balıklamasına dalıp İyi Parti’i yi yıpratma yolunu seçmektedirler.

         Her ne kadar İyi Parti’yi yıpratma, iftira atma ve gündemde tutmak için çaba gösterseler de ok yaydan çıkmıştır. Millet İyi Parti’yi, Millet ittifakını istiyor. Sizlere yol görünüyor. İnşallah, yarınlar bizim olacak. İyi olacak.

                   23.10.2020. Ali Aydemir. Mucur İyi Parti İlçe Başkanı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On