BORSA TOBB GENEL KURULUNA KATILDI…

16 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
224 defa okundu.
BORSA TOBB GENEL KURULUNA KATILDI…

13240604_1732364967022207_5540408693794492438_nTobb 72. Mali Genel Kurulu Nedeniyle Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ Nun Başkanlığında Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesinde Gerçekleşti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Mali Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun başkanlığında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleşti. Genel Kurula CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanı Efkan Ala, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, bazı eski bakanlar, oda ve borsa başkanları ile diğer davetlilerin katıldı.
Kırşehir Ticaret Borsasından Meclis Başkanı Süleyman KAYA, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Doğal Delegesi Neşet YAVUZ, Borsa Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı / TOBB Delegesi Atilla TAN , TOBB Delegesi / Borsa Meclis Başkan Yardımcısı Necattin TORUN , TOBB Delegesi Osman SEÇER ve Genel Sekreter Battal ÇELİK katıldı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Genel Kurulu’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu esas zenginliğin girişimci ruh olduğunu ifade ederek, “Hedeflere ulaşmak istiyorsak, geride kalmak istemiyorsak, her gün bir önceki günden daha fazla çalışmak zorundayız” dedi. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan TOBB Başkanı ‘Türkiye hepimizin’ mesajı verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On