BORÇ İÇİN PARA İSTEYENLERE İNANMAYIN!

23 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
494 defa okundu.
BORÇ İÇİN PARA İSTEYENLERE İNANMAYIN!

tlnin_uluslararasi_odemelerdeki_payi_artiyor_h58050            Kırşehir 40 Arena Gazetesi Olarak Yapılan Araştırmalara Göre Borçlar İçin Para Talep Edenlere İnanmamaları İçin Vatandaşları Uyardık

Yapılan araştırmalara göre, Varlık şirketlerinden aranarak falanca bankaya borcunuz var diye sizden para talebinde bulunanlara sakın itibar etmeyin.

Bir avukat ile yapılan görüşmelere göre ; “Bankalar alamadıkları paralarını bu varlık şirketlerine alacaklarının %10’una falan denk gelecek bir parayla devrederler. Bu tefeci varlık şirketleri de size faizleriyle birlikte yüklü bir borç çıkarır. Güya iyilik yapmak adına bunun bir miktarını silerler. Kalan parayı da sizden isterler.

Güya Bir iyilik daha yaptık derler bunu 4-5 taksite bölerler. Sakın ola bunlara kanmayın ve inanmayın. Sizden Talep ettikleri paranın %10 ya da %15’ini geçmeyecek şekilde ödeme yapmayı önerin. Önce kabul etmezler sizi her gün telefonla mesajla taciz ederler hiç muhatap olmayınca da sizin o önerdiğiniz paraya razı olurlar “dedi.

Bizde 40 Arena Gazetesi olarak Kırşehirli vatandaşları uyaralım dedik.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN