“BÖLGENİN HAVASINI EN İYİ YANSITAN STAND” ÖDÜLÜ

29 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
516 defa okundu.
 “BÖLGENİN HAVASINI EN İYİ YANSITAN STAND” ÖDÜLÜ

Her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) tarafından;

 “BÖLGENİN HAVASINI EN İYİ YANSITAN STAND” ÖDÜLÜ

Bu yıl 22. düzenlenen EMITT Fuarında Kırşehir’e “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stand” ödülü verildi.

Kırşehir türkülerinin seslendirildiği, misafirlere yöresel ürünlerin ikram edildiği, Onyx hediyelik eşya, Kaman Cevizi mamullerinin satışının yapıldığı ve Kırşehir’in tarihi ve kültürel değerlerinin de yer aldığı stand, EMITT yetkilileri tarafından “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stand” ödülüne layık görüldü.

Her yıl 60’ın üzerinde ülkeyi buluşturan dünyanın en büyük 5. turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Kırşehir’in en iyi şekilde tanıtılması için açılan standımızın ödüle layık görülmesi ile ilgili konuşan Vali Necati Şentürk, standımız üç yıl üst üste aldığı ödüllerle EMİTT’teki başarısını kanıtlandığını söyledi.

EMITT’in Kırşehir’i tanıtmak adına büyük önem taşıdığını belirten Vali Necati Şentürk, “Bu yıl 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenen EMİTT fuarında açtığımız standımızda ilimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştık. Bilindiği gibi geçtiğimiz senelerde standımıza  “En Etkin Tanıtım Ödülü” ve “En Başarılı Fuar Promosyonu” hazırlayan stand ödülü verilmişti. Standımıza bu sene de “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stand” ödülü layık görülmüştür. Böylelikle ilimizin EMİTT’teki başarısı kanıtlanmış oldu. Standımıza gelen hemşerilerimizi ve bütün misafirleri en güzel şekilde ağırladık. Standımızda şehrimizin tarihî, kültürel ve tüm değerlerini fuar süresince en iyi şekilde tanıttık. Standımızda ilimizi anlatan broşür, tanıtım materyalleri ve diğer görsel ögelerin dağıtılmasına önem verdik. Standımız fuardaki en çok ilgi gören stantlardan birisi oldu. Standımızdaki etkinliklerle Kırşehir’in tanınmasını hedefledik. Standın açılmasında ve bu ödüle layık görülmesinde emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kırşehir’i tanıtan film ve belgesellerin de gösteriminin yapıldığı fuarda Kırşehir’le özdeşleşmiş yerel ürünlerin ve el sanatlarının tanıtımına önem verildi.

Valilik Basın Bürosu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On