“Biz milletimize inandık, milletimiz güvendi”

26 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
396 defa okundu.
“Biz milletimize inandık, milletimiz  güvendi”

resim 2 (1)Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan;” Biz milletimize inandık, milletimiz bize güvendi.” ifadelerinde bulundular.

Ak Parti Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan;” Biz milletimize inandık, milletimiz bize güvendi.” ifadelerinde bulundular.Tüm yaptığımız yatırımları birlikte başardık. 1 Kasımdan sonrada yatırım ve hizmetler inşallah artarak devam edecektir. 7 Haziran seçimlerinden sonra milletimizin iradesi bir koalisyon olması yönündeydi. Fakat ne yazık ki sorumluluk almaktan kaçıldı. Biz sorumluluk almaktan kaçmadık, kaçmıyoruz. Milletimizin hizmetine talibiz. Milletimizin geleceği ile ilgili her tür projeye sahip çıkan ve çıkmaya devam eden de biziz.

1 Kasım’dan sonra da milletimizin desteğiyle tek başına iş başına gelerek top yekûn hedeflere yürüyen bir Türkiye olacağız.  Bizim arzuladığımız tek şey, bütün kritik dönemlerde omuz omuza verilmesidir. Vatanımıza, bu güzel ülkemize ve milletimize hizmet etmektir. Millet olma şuurumuzu her gün güçlendirerek Türkiye’nin geleceğini hep beraber inşa etmektir. Hiçbir zaman rahatı seçmeyeceğiz, hiçbir zaman kolayı seçmeyeceğiz. Zor neredeyse onun üzerine gideceğiz. Zoru da yeneceğiz ama yeni bir Türkiye, özgür, mutlu, adil bir Türkiye’nin kilometre taşlarını döşemeye devam edeceğiz. Allah’ın izni ve milletimizin destekleriyle hiçbir güç Türkiye’nin önünü kesemeyecek, bizleri engelleyemeyecektir.

Sahadaki çalışmalarda halktan güzel tepkiler aldıklarını belirten Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, “Halkın tepkisi şu anda gayet güzel. 7 Haziran sonrasındaki belirsizlikten dolayı, halkın bize bakışı gayet güzel. İnşallah bu seçimlerde, o halkın bakışı sandığa yansıyacak. Bizde seçmenlerimizle sevgimizi paylaşıyoruz. Bilgimizi paylaşıyoruz. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra da başarılarımızı birlikte paylaşacağız” ifadelerini

kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN