“Biz Mi Çok Memnuniyetsiziz, Yetkililer Mi Yetersiz?”

17 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
839 defa okundu.
“Biz Mi Çok Memnuniyetsiziz, Yetkililer Mi Yetersiz?”

Bitmek bilmeyen kaldırım çalışmaları, Refüj çalışmaları, Düzenleme çalışmaları Kırşehirlilere artık Pes dedirtiyor ve şu soruyu sorduruyor;

“Biz Mi Çok Memnuniyetsiziz, Yetkililer Mi Yetersiz?”

Kırşehir Askerlik Şubesi altında Halim Çakır döneminde yaptırılan Türk Büyükleri ve Ozanlar Anıtının geçtiğimiz aylarda perişan halini kaleme almıştık. Görenlerin tepkiyle karşıladığı Türk Büyükleri ve Ozanlar anıtının İçler acısı halini haberleştirmemizin ardından, Mermerlerinin kırık dökük olması, büstlerin tabelalarının eğilmiş yerlerde ki hallerine çözüm getirilirken vatandaşlar şimdide anıtın çevresindeki düzensizlikten yakınıyor.

BİTMEK BİLMEYEN ÇALIŞMALARA TEPKİ

Anıtın Mermerleri ve tabelalarının Yerlerde duran rezil halleri çözüme kavuştu kavuşmasına ama şimdi de Anıt çevresinde bulunan kaldırımların ve çevre düzenlemesinin hala tam anlamıyla bir düzene kavuşmamış olması çevrede oturan vatandaşlar tarafından, “Bizim Şehrimizde bu çalışmalar neden bu kadar çok uzuyor? Neden yapılan çalışmalar hep yarım yamalak yapılıyor? Neden bizim şehrimizde yapılan bu güzel çalışmalar yapıldıktan sonra bizi memnun etmiyor?” diyerek “Biz mi çok memnuniyetsiziz, yetkililer mi yetersiz” şeklinde sitemlerini dile getirdiler ve artık Yönetimin değişmesi gerektiğine vurgu yaptılar.

“KENTİMİZDE YAPILAN BÜTÜN ÇALIŞMALAR YILAN HİKÂYESİNE DÖNÜYOR”

Ahi Evran Mahallesi Mehmet Ali Yapıcı Bulvarında Bulunan Türk Büyükleri ve Ozanlar anıtının çevre düzenlemesinin yapılmasını isteyen Çevre sakinleri, “Daha önce bu anıtın yıkık dökük, halde olmasından şikâyetçiydik şimdi ise bitmek bilmeyen bu çalışmalardan şikâyetçiyiz. Ne hikmetse bizim bu şehrimizde gerçekten de bu çalışmalar bitmiyor. Biteni de zaten geri yıkıyorlar. Başka şehirlere baktığımız zaman yapılmaya çalışılan çalışmalar çok uzamadan, insanları bıktırmadan, Esnafları ve vatandaşları zor durumda bırakmadan çalışmalara başlanıyor ve yılan hikâyesine dönmeden bitiyor. Sanırım bizde bir sorun var” şeklinde yorumlarını dile getirdiler.

YEREL SEÇİM ÇAĞRISI YANKILANIYOR

Kırşehir sokaklarında yerel seçimlerin erkene çekileceği yönünde söylentiler yankılanırken, vatandaşlarda seçimin erkene çekilmesi yönünde düşüncelerini ve isteklerini söylerken, “Artık şehrimizdeki olumsuzluklardan bıktık, yerel seçimler yapılsın Yönetime bir el atılsın” şeklinde yorumları da beraberinde getiriyor.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On