“Biz Derdimizi Anlatıp Konuşamıyoruz”

12 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
625 defa okundu.
 “Biz Derdimizi Anlatıp Konuşamıyoruz”

Öğrencilerin daha güzel imkânlardan yararlanabilmesi ve servisçilerin daha iyi hizmet verebilmesi için kooperatif kurmaya karar veren Servisçiler, seslerinin duyulmamasından şikâyetçi.

 “Biz Derdimizi Anlatıp Konuşamıyoruz”

Tek çatı altında toplanarak şehrimizde daha iyi hizmet vermek amacı içgüdüsüyle yola çıkmaya karar vererek kooperatif kurmak isteyen Servisçiler Dertlerini anlatamamaktan yakınıyor. Bireysellikten çıkarak toplu ve yarı resmi bir şekilde kooperatif kurucusunu daha iyi hale getirmek isteyen Kırşehir Servisçiler Kooperatifi kurucularından Murat Çoban ve Burhan Sulu “Yapılacak olan işlemlerin bir an önce hayata geçmesini planladığımız Kırşehir hukuk taşımacılığı yapan S plakalı araçlar ile birlikte, bireysellikten çıkıp yarı resmi bir şekilde kooperatif kurucusunu uygun hale getirmek” diye konuştular.

“YAPILMASI GEREKEN İLK ÖNCELİK BİRİLERİN BAŞ ÇEKMESİ”

Yapılacak işte öncelik baş çekmek diyen Burhan Sulu, “bu konuda biz bunu yaparken şunları düşünerek yola çıktık. Kooperatif şeklimizi bilen ama cesareti olmayan arkadaşlarımızın, yani şahsımız adına kesinlikle menfaatimiz doğrultusunda değil de Kooperatifin kurulması hem esnafın, hem de öğrenciler ve işçiler adına daha iyi hizmet alabilmeleri için tek çatı altında toplanmaya karar verdik. Mesela mevcut durumdan dolayı adam 40 üyesinden aylık 4000 lira alıyor, birinin 70’e yakın bir üyesi var iş veriyorum işe gönderiyorum diyor ve bu adam 7000 lira aylık alıyor. Bu gibi insanlara konuşup derdimizi anlatamıyoruz. Yapılması gereken ilk öncelik birilerin baş çekmesi”

“BİRİLERİ BİRBİRLERİNİ EZMEYE ÇALIŞIRKEN BİZ AYAKTA DURMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Bu çatı altına girildiği zaman Üyelerin ciddiyet kazanacağını söyleyen Sulu, “Bu İş olduğu zaman resmi kurumların çatısı altında olunur. Kooperatifi bilmiyorum diyenler oluyor ama esnafın masraflarını karşılamak için esnaf kredi kooperatifleri nasıl kurulduysa bizde sorunlara çözüm noktasında Kooperatif kurmak istiyoruz. Birileri birbirlerini ezmeye çalışırken biz ayakta durmaya çalışıyoruz.  Bizim arabamız şuan kapalı. Araba yattı mı 90 gün yatıyor. Bu da Ben 90 gün boyunca para kazanamamışım demektir. 50 – 60 kişi daha bu işin içine girmek istese, şimdi ki pozisyonda iyi olacağını düşünmüyoruz. Bizim Türk milletine yakışmayan bir atasözü var. ‘ Bana dokunmayan yılan bin yaşasın’. Ama birlik ve beraber olmamız lazım” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On