BİTLİS GÖLBAŞI BELEDİYESİ İLE KARDEŞ ŞEHİR PROTOKOLU İMZALADI

8 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
223 defa okundu.
BİTLİS GÖLBAŞI BELEDİYESİ İLE KARDEŞ ŞEHİR PROTOKOLU İMZALADI

 

Kırşehir Belediyesi Bitlis Güroymak İlçesi Gölbaşı Belediyesi İle Kardeş Şehir Protokolü İmzaladı.

Protokol öncesi konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Misafirlerimize öncelikle hoş geldiniz diyorum. Burada hem Bitlis Gölbaşı Belediye Başkanımız Hikmet Kardaş ve heyeti ile Bitlis Mutki Kavakbaşı Belediye Başkanı Veysi Oğuz da aramızda, kendilerine tekrardan hoş geldiniz diyorum. Bitlis Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Ben de bir dönem orada görev yaptığım için hem yöreyi hem de insanlarını çok iyi tanırım. Bitlis’in insanları hem misafirperverkilleriyle hem de ülkemize bağlılıklarıyla tanınırlar. Bitlis Belediye Başkanımıza da Bitlis’de yaptığı hizmetler ve Bitlis’e kattıkları için çok teşekkür ederim. Bugün burada kardeş şehir protokolü imzalayacağız. Bu protokolün kâğıt üzerine kalmadan karşılıklı güzel ilişkilerin gelişeceğine ve birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu birlik ve beraberliğimiz Türkiye’nin doğusu batısı ve İç Anadolusu ile kardeşliğin göstergesi olacak. Bitlis Belediye Başkanımıza ve heyetine çok teşekkür ederim. Biz de en yakın zamanda Bitlis’i heyetimizle birlikte ziyaret edeceğiz. “ifadelerini kullandı.

Bitlis Gölbaşı Belediye Başkanı Hikmet Kardaş’ da kardeş şehir protokolün imzalanmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Protokol imzalanmasının ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Gölbaşı Belediye Başkanımız Hikmet Kardaş ve Kavakbaşı Belediye Başkanı Veysi Oğuz’a Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerimizin tezhip sanatıyla yaptığı tabloları hediye etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On