Bisikletli Gençlerin Tehlikeli Oyunu

8 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
767 defa okundu.
Bisikletli Gençlerin Tehlikeli Oyunu

Kırşehir Kentpark’ta bir grup gencin Bisikletle tehlikeli oyunu kazaya davetiye çıkarıyor.

Bisikletli Gençlerin Tehlikeli Oyunu

Gençlerin tehlikeli oyunu görenleri hayrete düşürüyor. Kırşehir Kentpark’ta bir grup gencin Nasuhdede Mahallesi Kentpark sonunda bulunan merdivenlerden bisikletle inmeye çalışmaları ufak bir terslikte büyük bir faciaya yol açabileceğini düşünmeden hareket ediyor.

CANLARI PAHASINA OYNANAN OYUN

Yaşları 10 ile 15 arasında değişen gençlerin merdivenden bisikletle inme çalışmaları görenleri hayrete düşürdü. Gençlerin merdivenden inmek için birbirleriyle yarışması şaşkınlıkla izlendi. Çevredeki vatandaşlar tarafından yapmayın denilse de çocuklar tehlikeye aldırış etmedi. Ailelerin çocuklarını bu konuda uyarması gerektiğini söyleyen Vatandaşlar, “çocukların ailelerine çocuklarınızı bisiklet kullanımında uyarın. Tehlikeli oyunlarına son versinler. Çocukların başlarına bir şey gelmeden uyarılar yapmalı” diyerek çağrıda bulundular.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On