BİRLİKTE OLUNCA ÇOK GÜZEL

25 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
280 defa okundu.
BİRLİKTE OLUNCA ÇOK GÜZEL

KIRŞEHİR’DE DEMOKRASİ NÖBETİNİN 5. GÜNÜNDE BİR ARAYA GELEN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK) ORTAK DEKLARASYON AÇIKLADI. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Demokrasi Nöbetinde CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin Beraberliğinde Binlerce CHP’li Cacabey Meydanında Buluştu

Kırşehir’de demokrasi nöbetleri 10. gününde de devam etti.
Cacabey Meydanında, CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin ve beraberinde toplanan binlerce CHP’li kişiler demokrasi nöbetinde bir araya geldi. Cacabey Meydanında toplanan binlerce kişi yaşanan darbe girişine karşı olduklarını belirterek sloganlar attı.
Vatandaşlar, Cumhurbaşkanı için canlarını vermeye hazır olduklarını ve ikinci bir talimat gelinceye dek alanlardan ayrılmayacaklarını ifade etti.
Alanı darbe girişiminin olduğu ilk günden itibaren boş bırakmayan, CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin halkın artarak devam eden sevgisinin milli iradenin bilincinde olduğunu gösterdiğini söyledi.

CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin: “Türkiye, Çakallara Meydan Bırakacak Anlayışta olan bir devlet değildir”
Ortak açıklanan deklarasyonda darbe girişimini önleyenin basın olduğunu ifade eden CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, “Cumhurbaşkanının bağlantı yaptığı kanal sonrasında halk sokağa inmiş ve darbe girişimi önlenmiştir. Hukuk sağlam zeminlere oturursa hiç kimse bu tür girişimler içerisinde olamaz. Senin, benim adamım anlayışını bırakarak çalışmalar yapmalı ve devletin geleceği her alanda sağlamlaştırılmalı.”ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan, Gazeteciler Radyocular Ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık Ve CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin gibi birçok isimde cacabey meydanında bir araya geldi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On