“BİRLİKBAŞKANLIĞINA YÜRÜYECEĞİZ.”

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
533 defa okundu.
“BİRLİKBAŞKANLIĞINA YÜRÜYECEĞİZ.”

Mehmet Tekin ve Okan Karakaya’nın Listelerinin Yarıştığı Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık Seçiminde, 453 Oyla yeniden başkan seçilen Mehmet TekinŞimdi sırada Mayıs ayında yapılacak olan Esnaf Odası Birlik Başkanlığı seçimlerinde” dedi ve ekledi:

“BİRLİKBAŞKANLIĞINA YÜRÜYECEĞİZ.”

Esnaf Odaları Toplantı Salonu’nda gerçekleşen Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık Seçiminde, mevcut başkan Mehmet Tekin ve Okan Karakaya’nın listesi yarıştı. 4 Yıl Oda Başkanlığı görevinde bulunan ve bu yıl ki genel kurulda yeniden adaylığını koyan Mevcut Başkan Tekin, 453 oyla yeniden başkan seçilirken listede yarışan bir diğer isim Okan Karakaya ise 162 oy aldı.

“BİRLİK BAŞKANLIĞINA ADAY OLACAĞIM”

 Büyük farkla yeniden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına seçilen Mehmet Tekin, “Söz esnafta. Sizin verdiğiniz bu güçle Mayıs ayında Esnaf Odası Birlik Başkanlığına yürüyeceğiz. 20 gün ne çektiğimizi tüm esnaf gördü ama bizi bu polemiğin içine kimse çekemedi. Ben buradan hepinize verdiğiniz destekler için teşekkür ederim. Şimdi sırada Mayıs ayında yapılacak olan Esnaf Odası Birlik Başkanlığı seçimlerinde” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On