BİRİLERİ BU DURUMA DUR DESİN!

25 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
330 defa okundu.
BİRİLERİ BU DURUMA DUR DESİN!

13510712_626586737494342_981481206_nKırşehirli Vatandaşlar Bağbaşı Dolmuşçularının Canlarını Düşünmediğini Belirtti

Kırşehir Mucur Dolmuş Durağında bulunan dolmuşçular dolmuşa binenlerin canlarını önemsemiyor. Dolmuş dolduğu halde hala vatandaşları sıkıştırıp vatandaşları almaya çalışan Bağbaşı dolmuş şoförleri vatandaşları canından bezdirdi. Akşam saatlerinde duraktan dolmadan kalkmayan dolmuşçular yolda da yolcu alarak vatandaşları düşünmeden yola çıkıyorlar 40 Arena Gazetesi olarak vatandaşlarla yaptığımız röportajda: ” Dolmuşçular vatandaşların canını değil kendi ceplerini düşünüyor. Yarım saate bir hareket etmek yerine 15 dakikaya bir hareket etseler bu kadar sıkıntı çıkmayacak. Özellikle bazı dolmuşçular yüzsüzlüğü ele almış durumda. Hem ayakta gidiyoruz hem parasını veriyoruz. Ağzımızı açtığımız anda hemen lafı ağzımıza tıkan dolmuşçular var. Bir kaza olsa o kadar insan canından olacak haberleri yok.”ifadelerini kullandılar

“HEM SAYGISIZLAR HEM CANIMIZA KASITLARI VAR”

Geçtiğimiz günlerde LYS sınavının gerçekleştiği gün mahalle dolmuşunun dikkatsizliği yüzünden o kadar kişi canından oluyordu. 40 Arena Gazetesi ekibi olarak yaptığımız röportajda vatandaşlar dolmuşçunun dikkatsizliği yüzünden kaza meydana geldiğini belirtti. Vatandaşlar yaptığı açıklamalarda: ” LYS sınavının olduğu gün mahalle dolmuşu üniversiteye gidiyordu. Sadece bir arabanın geçebileceği yolda sollama yapmaya çalışarak öndeki araca çarptı. Hepimiz çok korktuk fakat dolmuştan hiçbir şey olmamış gibi inerek vurduğu araca baktı. Dolmuşa geri bindi hala hiçbirşey yokmuş gibi davrandı. Biz orda korkarken bir açıklam yapmak yerine veya bir özür dilemek yerine gülmeye devam etti. Biz bu kadar saygısız insan görmedik. Can taşıyor hiç umurunda değil.  2-3 kere dikkatsiz hareketleri yüzünden kaza yapacaktık. Artık dolmuşa binmeye korkuyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

“TRAFİK POLİSLERİ GÖREVLERİNİ YAPSA DA ENGEL OLAMIYOR”

40 Arena Gazetesi olarak vatandaşlarla yaptığımız röportajda trafik polislerinin görevlerini yerine getirdiğini fakat dolmuşçuların uyarıya aldırış etmediklerini belirttiler. Vatandaşlar yaptıkları açıklamada: “Durakta dolmuşçu bir sürü vatandaşın canını tehlikeye atarak doldurdu dolmuşa. Trafik polisi görünce durdurdu dolmuşu. Dolmuşçunun ruhsatını aldı ve uyarıda bulundu. Sonrasında düzelirler diye bekledik fakat hala insanları üst üste bindirmeye devam ediyorlar. Nefes alacak alanımız daralıyor. Bir de havalar ısınınca iyice havasız kalıyoruz. Eskiden böyle değildi.” ifadelerini kullandı.

“ÜNİVERSİTE BAĞBAŞI YERLEŞKESİNE KURULDU DOLMUŞÇULAR DEĞİŞTİ”

Eskiden dolmuşçuların Bağbaşı Mahallesi’ne Ahi Evran Üniversitesi kurulduktan sonra bu kadar umursamaz hale geldiklerini belirten vatandaşlar: ” Eski dolmuşçular böyle değillerdi. İnsanların canına değer verirlerdi. Şimdi üniversite mahalleye kuruldu kurulalı biz mahallelilere önem vermiyorlar. Üniversite tatil olduğundan beri  sıkıntı yaşıyoruz. Sabahları işe yetişmesi gereken insanlar var. Bir de üniversiteye uğruyorlar gecikiyoruz. Mahalleli de para veriyor, üniversiteli öğrenciler de. Neden bu ilgisizlik anlamadık.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On