Bir Yılda Bin Trafik Kazası 780 İş Kazası

6 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
319 defa okundu.
Bir Yılda Bin Trafik Kazası 780 İş Kazası

Kırşehir’de 2018 yılı içerisinde 1000 trafik kazası 780 civarında iş kazası meydana geldi.

Bir Yılda Bin Trafik Kazası 780 İş Kazası

İş kazası ve trafik kazalarının meydana geldiği ilimiz de 2018 yılı içerisinde Bin Trafik kazası, yaklaşık 780 civarında iş kazası meydana geldi. Trafik kazası yâda iş kazası geçirmiş vatandaşların mağdur olmamak adına kurumlardan haklarını nasıl talep edeceklerini anlatan İMG Hasar Danışmanlık Merkezi A.Ş Kırşehir Temsilcisi Mert Can Yüksel, Trafik ve iş kazaları, sakatlanma tazminatları, ölüm tazminatı, araç hasar değer kaybı gibi birçok dalda vatandaşların mağdur olmaması adına hizmet verdiklerini dile getirdi.

TRAFİK VE İŞ KAZASI MAĞDURUNUN HAKLARINI ARIYORLAR

Yüksel, ’’Şirketimiz 17 yılı aşkın süredir danışmanlık hizmeti yapmaktadır. Türkiye’nin tüm illerinde ve birçok ilçesinde ki şubelerimizle her zaman ulaşabileceğiniz kurumsal bir yapıya sahiptir. 2000 yılından günümüze kadar Türkiye’nin her bölgesinden yaklaşık 14.000 trafik ve iş kazası mağdurunun haklarını tam zamanında almaları konusunda danışmanlık hizmeti vermiştir’’

MAĞDUR KİŞİLERDEN ÖDEME ALMADAN HAKKINI SAVUNUYORUZ

Yüksel, Son 15 yıl ölümlü son 8 yıl yaralanmalı kazalarda mağdur olan vatandaşlardan herhangi bir ücret alınmadan kaza bilgileri alınarak ölüm veya sakatlama durumlarını inceleyip avukatlarımız aracılığıyla işlemleri başlatıyoruz. Burada mağdur olan kişilere şunu söylemek istiyorum şirketimize gelin var olan haklarınızı avukatlarımız aracılığıyla beraber kazanalım. Son olarak vatandaşlara da uyarılarda bulunan İMG Hasar Danışmanı Kırşehir Temsilcisi Yüksel ‘’ toplumun her kesiminde işini dürüstçe yapan kurumlar ve kişiler olduğu gibi bu konuda da çıkar amaçlı insanların olduğunu mağdurun hakkını savunmak adı altında birçok insanımızı mağdur ettiklerini unutmayınız. Sizi telefonla arayan veya hastane kapılarında kendilerini sigortacı olarak tanıtan mağdurlardan genel vekâleti alarak ( para çekme yetkisi) dolandırıldıklarına şahit olunmaktadır. Bu konuda vatandaşlarımızın daha da dikkatli olmasını istiyorum’’ dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN