Bir taraf güzelleşiyor bir taraf boyun büküyor

7 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
389 defa okundu.

DSC_7150Kırşehir belediyesi Cacabey Camii’nin etrafını güzelleştirmek için çalışıp uğraşırken diğer taraf tanda 2 gündür gazetemizde çatır çatır yazılar yazdığımız halde duyarsız olan kurum ve kuruluşlara tekrar sesleniyoruz.

Cacabey Camii’nin akıbeti ne olacak yıkıldık dan sonramı onarımı yapılacak kurumlar arası  bir iletişim sorunu var sanırsam herkes topu bir birine atıyor herkes birbirine yazı yazıp duruyor ortada çok saçma bir durum var dün öğrendiğim kadar Cacabey Camiinin onarımı yapılması için Nevşehir den izin alınması gerekiyormuş bu nasıl bir şehir burası neresi.

Nevşehir’deki kurum ve kuruluşların anladığım kadarıyla çok umurundaydı Cacabey Camisi yıkılsa da hoş yıkıl masada yani kulakları o kadar çok mu duyuyor sanki.

Nevşehir’deki yetkililer Nevşehir’in sorunlarını çözmekle uğraşırken Kırşehir’deki Cacabey Camii yıkılmış koca bir tarih yok olmuş umurlarında değil sanırsam.

Kurumlar arsı istişare bu kadar zor olmaması lazım artık dijital teknoloji diye bir şey var sabahtan akşama kadarda ellerinin altında kullanıyorlar.

Yazışmaların bu kadar zor olmaması lazım bu kadar geç cevap verilmemesi lazım iş işten geçtikten sonra ve Cacabey Cami’sinin üzerinden bir kış daha geçmemsi lazım bir kışı daha göreceğini zannetmiyoruz.

Cacabey Caminin onarımı yapılmayıp yıkıldıktan sonra ne önemi varki amaç yıkılmadan önce gerekli bakım ve onarımın yapılması değil mi.

Burdan 40 Arena Gazetesi olarak bir kez daha yetkililere sesleniyoruz iş işten geçmeden önce bir an önce Cacabey cami’sinin tamiratının yapılmasını istiyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN