BİR ŞÜPHELİ PAKETTİR HORTLADI GİTTİ

1 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
419 defa okundu.
BİR ŞÜPHELİ PAKETTİR HORTLADI GİTTİ

kirsehir-valiligi-onunde-supheli-paket-heyecani-CHA-1880237-2-t

Kırşehir Valiliği önünde fünye ile patlatılan şüpheli paketten bilin bakalım ne çıktı?

 

Edinilen bilgiye göre Ankara Caddesi’nde yer alan Kırşehir Valiliği önünde vatandaşlar şüpheli olduğunu düşündükleri bir paket fark etti. Vatandaşların durumu Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bildirmesiyle olay yerine gelen ekipler Valilik çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Yol trafiğe kapatıldı ve olay yerine bomba imha uzmanı getirildi. Bomba imha uzmanı tarafından fünyeyle patlatılan paketin içerisinden kozmetik malzemesi çıktı.

Olayın ardından cadde yeniden trafiğe açıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Hortladı gitti

Son günlerde Kırşehir’in muhtelif caddelerine bırakılan çeşitli şüpheli paket ihbarları gündemdekini yerini koruyor. En son da Valilik binası önünde görülen şüpheli paket Kırşehir halkında adeta ‘Gulyabani Canavarı’ gibi korku uyandırdı. Basında yer alan haberler ve tanık oldukları olaylar nezdinde adeta diken üstünde yaşayan vatandaşlar tedbiri elden bırakmadan bir poşet ya da çanta görse ‘Şüpheli’ ibaresiyle yaklaşarak durumu emniyet ekiplerine haber ediyor. ‘Her görülene şüpheyle yanaşmak yanlış olur’ diyenlere inat oldukça doğru ve emin hareket edilerek olaya yaklaşılması ve Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin vatandaşın ihbarını kulak ardı etmeden değerlendirmesi Kırşehir halkının sahipsiz olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte her ihtimale karşı büyük bir dikkat ve özenle patlatılan paketlerde ‘Bebek bezi- Elbise- Kozmetik’ ürünleri gibi gülünç eşyaların çıkması Kırşehir halkını hem güldürüyor hem de düşündürüyor.

Kırşehir Valiliği önünde patlatılan poşette de Kozmetik ürünlerinin çıkması Kırşehir halkının aklına ‘Acaba biri bize şaka mı yapıyor?’ sorusunu getirdi. Akıllarına gelen bu soruya rağmen yine bir paket görse tedbiri elden bırakmadan Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerine haber vereceklerini söyleyen duyarlı vatandaşlar, “Terör olaylarının cereyan ettiği şu dönemlerde tedbiri elden bırakmak ahmaklık olur” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN