Bir Kısmı Zenginlik İçinde Bir Kısımı İse Yokluk

17 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
721 defa okundu.
Bir Kısmı Zenginlik İçinde Bir Kısımı İse Yokluk

Bir kısım vatandaşlar varlık içinde yaşarken bir kısım vatandaşlar ise yokluk içinde yaşam sürdürüyor.

Bir Kısmı Zenginlik İçinde Bir Kısımı İse Yokluk

Betonlaşmanın yaygınlaşmasıyla birlikte Modern yapılarda hızla artmaya devam ediyor. Bazı cadde ve mahallelerde modern yapılar dikkat çekerken bazı kesimlerde ise Gecekonduların yer alması günümüz şartlarında ki Ekonomik boyutu da gözler önüne seriyor. Bir kısım vatandaşlar modern yapılarda hayatlarını sürdürürken bir kısım vatandaşlar ise gecekondularda yaşamaya devam ediyor.

KİMİSİ LÜKS YAŞARKEN KİMİSİ DE GECEKONDULARDA HAYATLARINI DEVAM ETTİRİYOR

İlimiz Ekonomik dengesizliğin yaşanıldığı iller arasında yer alırken gazetemizin muhabirinin objektifine yansıyan görüntüler adeta her şeyi gözler önüne seriyor.

GELİR EŞİTSİZLİĞİ TEK KAREDE

Bir tarafta akıllı lüks daireler ve bu akıllı dairlere komşu olan gece kondular da yaşamını sürdüren vatandaşlar aynı karede yer alıyor. Varlık ile yokluğun aynı karede yer alması yaşanılan gelir eşitsizliğini göstermiş oluyor.

“ZENGİN DAHA ZENGİN, FAKİR İSE DAHA DA FAKİRLEŞTİ”

Kentte zenginin daha çok zenginleştiğini fakirin ise daha çok fakirleştiğini dile getiren, Kırşehirliler, “81 ilde olduğu gibi İlimizde de gelir bakımından iki kısma ayrılmış durumda. Bir kısmı aşırı zengin lüks daireler ve araçlarla zengin bir yaşam sürdürürken bir kısmı da yoksullukla boğuşur halde yaşıyor. Son yıllarda 81 ilde zenginler daha çok zenginleşti, fakirler ise de daha fakirleşti. Bu durum Türkiye’nin birçok ilinde olan bir sıkıntı. Ama bu sorun her geçen gün kendini iyice göstermeye başladığını net görüyoruz” dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On