Bir Elinde Süpürgesi Bir Elinde Arabası

17 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
350 defa okundu.

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Daha Temiz Bir Kırşehir İçin Çalışmalarına Ara Vermeden Gece Gündüz Mesaisini Sürdürüyor.

Bir Elinde Süpürgesi Bir Elinde Arabası

Mevsimsel ve yapımı hala tam anlamıyla bitmeyen çalışmalar nedeniyle gece gündüz mesaisini sürdüren Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, daha temiz bir Kırşehir için gece gündüz demeden şehrin temizliğini yapıyor. Şehre daha sağlıklı ve yaşanabilir bir ortam sunan Temizlik İşçileri, büyük çaba harcıyor.

DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMİYORLAR

Özellikle kaldırımlarda oluşan çöp yığınlarını ve yere atılan çöpleri bir elinde süpürge bir elinde araba ile temizleyen İşçiler, gecesi soğu ile meşhur şehrimiz de, soğuğa aldırmadan çalışmasını sürdürüyor. Gece mesaisini sürdürürken yorulan ve 5 dakikalık dinlenme molasına ayrılan Temizlik İşçisi, işlerinin çokta kolay olamadığını gözler önüne seriyor.

BİRAZ DAHA DUYARLILIK

Yaşanabilir bir kent, temiz bir çevre ile mümkün olabilir. Bunun için vatandaşlarımız da biraz daha duyarlı olmalı diyen İşçiler, “vatandaşlarımızdan çöplerini belirtilen saatlerde çıkarmalarını, çöplerini kokuya neden olmayacak ve çöplerin dağılmasına imkân vermeyecek şekilde, kapalı olarak ekiplerimiz tarafından alınması için hazır halde bırakmalarını talep ediyoruz. Aynı zamanda artık şehrimizin çoğu noktasına Belediyemiz tarafından Çöp Konteynerleri yerleştirildi. Ufak tefek çöpleri yere atmak yerine çöp konteynerlerine atmalarını rica ediyorum” diye konuştular.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN