“Bir Çöküşün Hikayesi…”

17 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
142 defa okundu.
“Bir Çöküşün Hikayesi…”

Deva Partisi Kırşehir İl Başkanı Metin Atabey, Ahilik Haftası Kutlamaları Kapsamında Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelişini değerlendirdi.  Atabey, konuşmasında şu ifadelere yer verdi  “Bilindiği üzere Partili Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 16.09.2021’de ilimize partisinin bina açılışına ve Ahilik haftası dolayısıyla da bir nevi miting yapmaya geldi.

Bir ay öncesinden hazırlıklar başladı, tüm teşkilatları korku sarmaya başladı acaba kalabalıklığı doldurabilecek miyiz? düşüncesi günlerce uykularını kaçırdı. Sonuç olarak; tüm kurumlara, kurumlara bağlı iş yapan firmalara, özel imam hatip lisesine, ticaret meslek lisesine, okul müdürlerine, köy muhtarlarına, büyük sanayi kuruluşuna, özel eğitim kurumlarına vb kuruluşlara baskı yapıldığını çalışanlarına  mesaj atıldığını, şehrin meydanında miting yapılacağı için ricayla afiş astırmalara, diğer illerden 2-3 otobüsle insan taşımasına kadar birçok olaya şahit oldu memleketimin insanı.

Çay ocaklarında otururken sana da mesaj geldi mi ? bizim muhtar zorla ismimi yazdırdı, gitmezsek yardım kesilir, zorla mitinglere mi götürülür ne olursa olsun gitmeyeceğim vb. sohbetlere birçok defa şahit olduk.

Ahiliğin başkenti şehrimizin esnaflarına pandemide can suyu olamayan bir iktidar var. Ahilik haftası için gelen ama Ahiliği yaşatabilecek düzenlemeler yardımlar yapılamayan kendi çabalarıyla ayakta duran Ahi esnaflarımız var ve buna rağmen Cumhurbaşkanımızın geldiği gün tüm esnaflar resmen kepenk kapattı.

Aslında Sn. Cumhurbaşkanımız’ın şehrimize gelişi amirinden memuruna teşkilatının en alt kademesine kadar büyük bir stres yarattı. Sonuçta, yorgun bir iktidar var, halkla arasına bariyer çekmiş halktan kopmuş dertlere derman olamayan vaat veremeyen bir iktidar.

Kırşehir halkımız üzülmesin ülkemiz eski günlerine tekrar dönecek işsizlik düşecek, sanayi üretimi artacak, yatırımlar artacak, çiftçilerimiz kazanacak halkımız kazanacak Deva Kadrolarıyla.”

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On