Bilgi Yarışmasına Davet

27 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
275 defa okundu.
Bilgi Yarışmasına Davet

imagesYarışmada İlk 10’a Giren Öğrencilere Birer Adet Cumhuriyet Altını ve Dizüstü Bilgisayar, Finale Kalan Tüm Öğrencilere İse Bilişim Seminerine Kayıt Hakkı Kazanacak

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, teknolojiye ilgi duyan ve bu konuda kendine güvenen tüm öğrencileri bilgi yarışmasına davet ediyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu öğrenciler yurtlarda barınan öğrencilerin katılabileceği bilgi yarışması düzenliyor.
Kırşehir’de KYK yurtlarında barınan Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinin de fikirlerini paylaşacağı yarışmaya başvurular gencfikirleryarisiyor.gsb.gov.tr adresinden yapılabilecek.
Elektronik ortamda gerçekleştirilecek olan yarışmada ilk 10’a giren öğrencilere birer adet Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, finale kalan tüm öğrencilere ise bilişim seminerine kayıt hakkı kazanacak.
İlk 5’e giren öğrencilerden birinciye 10 Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, ikinciye 7 Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, üçüncüye 5 Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, dördüncüye 3 Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar, beşinciye 2 Cumhuriyet altını ve dizüstü bilgisayar ödülü verilecek.
HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On