Bıçakcı İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi

10 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.
Bıçakcı  İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi

Öğrenci Meclisi Merkez İlçe Başkanı olan Abdülkadir Bıçakcı, İl Geneli için yapılan seçimlerde İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçildi.
İlçe Delegelerinin de oy kullandığı seçimlerde 32 geçerli oyun 22’sini alarak İl Öğrenci Meclisi Başkanı seçilen Abdülkadir Bıçakçı, okul başkanlarının kampanya sürecinde verdikleri sözleri yerine getireceklerini söyledi.
İl Öğrenci Meclisi Başkanı Abdülkadir Bıçakçı, yaptığı açıklamasında, “İlçe bağlantılarımızı daha da güçlendirerek öğrencilerimizin her türlü sorununun çözümünde ortakçı olacağız. Gerekli olan her türlü desteği sunarak gençliğin yetişmesi noktasında çaba sarf ederek niyetimizin de halis olduğunu göstereceğiz. Ahiliğin başkenti Kırşehir’de öğrenci kardeşlerimizin alacağı her kararı istişare yolu ile hayata geçirecek ve projelerimizi de onlara sunacağız. Akıl,Ahlak ve önemlisi bilimsel çalışma ile gençliğin yetişmesine inşallah öncü olacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On