BEZMİŞ MAHALLELİ; “BELEDİYEYE SİZ DUYURUN”DİYOR.

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
474 defa okundu.
BEZMİŞ MAHALLELİ; “BELEDİYEYE SİZ DUYURUN”DİYOR.

 

Bağbaşı Mahallesi Çekiç Ali Caddesinde, Yollar Delik Deşik. Asfalttan Eser Kalmamış. İlgilenen Hiç Yok.

BEZMİŞ MAHALLELİ; “BELEDİYEYE SİZ DUYURUN”DİYOR.

Bağbaşı Mahallesi sakinleri özellikle de kış mevsiminin fazlasıyla yüzünü gösterdiği şu günlerde bir hayli sitemkâr. Uzun yıllar önce mahalle yoluna atılan asfaltın yenilenmemesi nedeniyle yolda oluşan çukurlar ve bozukluklular mahalle sakinlerini adeta canından bezdirdi.  Sadece yayalar için değil.  Mahalle yolundan geçen arabaların yolda yaygın olarak açılan çukurlara düşmesine yol açıyor.

 

ÇÖZÜME KAVUŞMASINI TALEP EDİYORLAR

Çekiç Ali Caddesinde oturan vatandaşlar, Gazetemiz 40 Arena Ekibine yaptığı açıklamalarında, “biz yıllardır Bağbaşı Mahallesinde oturuyoruz. Burada doğup büyüdük desek yanlış olmaz. Bizim mahalle yoluna yaklaşık 4 yıl önce Doğalgaz geldi. Doğalgaz gelmeden önce bizim bu yollara asfalt atılmıştı. Yani bu yolun asfalt ömrü 4 yıl öncesine kadar dayanıyor. Hala aynı asfalt var. Gerçi asfaltın kaldığını söylemek de pek doğru sayılmaz. Çünkü yollar çöktükçe, artık toprak yoldan beter oldu ve yolarımız delik deşik halde.  Asfalttan eser kalmadı. Yollarda çukurlar, çöküntüler oluştu.   Buna rağmen bizim yollarımız hala yapılmıyor. Bu denli ihmalkârlık bizlerin rıh halini bozdu. Artık bu yolumuz bir çözüme kavuşsun. Bizler söyleye söyleye bıktık belediyeye birde sizler gazetelerde duyurun” diye konuştular.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On