BEŞİKTAŞLILAR FİKRET ORMAN’I KIRŞEHİR’E DAVET EDECEK

16 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
403 defa okundu.
BEŞİKTAŞLILAR FİKRET ORMAN’I KIRŞEHİR’E DAVET EDECEK

BEŞİKTAŞ BAŞKANI KIRŞEHİR'E BEKLENİYOR (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Beşiktaşlılar, Fikret Orman’ı Şampiyonluk Kupası İle Birlikte Kırşehir’e Davet Edecek

Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği ile Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı, orijinal şampiyonluk kupası ile birlikte Kırşehir’e davet etmeye hazırlanıyor.
Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Beşiktaş Dernekleri’nin başkan ve yöneticileriyle bir araya gelen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tamer Gülver tarafından Kırşehir’e davet edildi.
23-29 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan 29. Ahilik Haftası kutlamalarına davet edilen Başkan Fikret Orman’ın, şampiyonluk kupasını Kırşehir’e getirmesini isteyen Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tamer Gülver, davet için Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile görüştü.
Vali Şentürk, “Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın şampiyonluk kupası ile Ahilik Haftası kutlamalarına katılması, programımıza zenginlik katar. Kendisine davetiyemizi gönderdik. Önümüzdeki günlerde de Başkan Fikret Orman’ı bizzat arayarak davetimi ileteceğim.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN