BEREKET TV, HOMURLU’YU ÇEKECEK

16 Aralık 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1226 defa okundu.
BEREKET TV, HOMURLU’YU ÇEKECEK

Bereket TV Survivor yapımcısı Eyüp Hacıoğlu (Dere, Tepe ATMACA) Aşağı Homurlu köyü kırsalında 19-20 Aralık 2017 tarihleri arasında  konseptlerine uygun çekim yapacak.

BEREKET TV, HOMURLU’YU ÇEKECEK

Bereket TV Survivor yapımcısı Eyüp Hacıoğlu (Dere, Tepe ATMACA) Aşağı Homurlu köyü kırsalında 19-20 Aralık 2017 tarihleri arasında konseptlerine uygun çekim yapacak.

Elif Şengül’ün bereket tv yapımcıları nezdinde yaptığı program teklifinin  Bereket TV yapımcıları tarafından uygun bulunduğu  çekimlerine başlanacağı bildirildi.

Bu çalışmada, Kırşehir Coğrafyasını tanıtılması, Kırşehir Kültürel ve Çevresel değerlerini ortaya konarak ülke kamuoyu ile paylaşılmasın amaçlandığı böylece kırsal alanların sorunları dahil birçok bilinmeyen yönlerini ortaya koyarak geniş kitlelere ulaştırılacağı açıklandı.

Bereket TV Kırşehir çalışmaları hakkında bilgiler veren Elif Şengül Öz Gazetemize yaptığı açıklama da özetle şöyle dedi:

“Kırşehir kırsalı ulusal alanda çokta bilinmiyor. Aşağı Homurlu köyü yaklaşık 800 yıllık bir geçmişe sahip bir yerleşim alanıdır. Köy merkezine yakın Selçuklu mimarisi olan yıllarca ibadete hizmet etmiş bir cami ve tarihi mezarlık bulunmaktadır.

Aşağı Homurlu köyünün çevresini sarmalayan doğa yapısı ise şöyle. Aşağı Homurlu Manözü vadisinde kurulmuş, olup halkın geçim kaynağı hububat, Ayçiçeği ve pancar, sebze, Üzüm ve meyvecilik üzerinedir. Küçük ve Büyükbaş hayvancılık yapılmaktadır.

Aşağı Homurlu Köyü Buzluk dağı uzantısında olup Güney batısında Kar yağdıran Güney doğusunda şelalesi olan ılıca boğazına sahiptir. Yaban hayatında memeli ve kanatlı türler hâkimdir.

Bereket TV Survivor yapımcısı Eyüp Hacıoğlu Survivor çalışmalarını ve çekimlerini Kar yağdıran ve Ilıca bölgesinde yapacaktır. Bir belgesel çekimi olacağını düşündüğüm bu çalışmanın Kırşehir’e bir tanıtım katkısı olacağını düşünüyorum. Bu konuda bizi kırmayarak şehrimize gelerek olan Bereket TV ekibine, bu ekibe konaklama konusunda yardımcı olan Kırşehir belediyesine ve yakın alakalarını esirgemeyen 40 arena gazetesine teşekkür ederim.”

HABER: FİLİZ İSLİM

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On