Berber ve Kuaförlere Mobil Ekip Tarafından Kovid-19 Aşısı Yapıldı

16 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
159 defa okundu.
Berber ve Kuaförlere Mobil Ekip Tarafından Kovid-19 Aşısı Yapıldı

Kırşehir’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında kuaför ve berberlere Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) binasında ilk doz aşıları yapıldı.

KESOB’dan yapılan açıklamaya göre, Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odasının girişimiyle düzenlenen organizasyonda sağlık ekipleri KESOB binasına gelerek esnafa aşı yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk, esnafı aşı olmaları, randevularına zamanında gitmeleri konusunda uyararak, şunları kaydetti:

“Gidilmeyen her randevu çöpe atılan bir aşı demektir. Bu da devletimize, milletimize zarar demektir. Bu konuda esnaf kardeşlerimizden duyarlılık bekliyoruz. Bugün 90 kişinin müracaatını aldık ancak 42 kişi gelip aşısını oldu. Müracaatlar sonucunda verilen randevu gününde aşı olunmalı, ihmal edilmemeli. Bu beladan kurtulmak, devletimizin, ülkemizin kalkınması için aşılama çok önemli. Esnafımızı aşı olmaya davet ediyorum.”

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On