BeN üLKeMi ÇoK SeViYoRuM. Ya! SiZ?

13 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
530 defa okundu.

böcek ugurHava almak için dışarı çıktım. Hava da mis gibi oh be. Yaya geçidinden geçiyorum. Araçlar bana yol veriyor.  Bizim ülkemizde herkes istediği yerden geçmez. Ya köşe başlarından, ışıklı kavşaklardan, ya da yaya geçitlerinden geçer. Araçlar şehir içlerinde asla 50 kilometreyi geçmezler. Işıklara, levhalara, trafik polislerine, yol çalışmalarında işaret ve işaretçilerin uyarılarına azami dikkat ederler. Yol kenarlarında araba falanda yok. Ne güzel belediyeler; binalar yapılırken mutlaka, binaların altına park yeri mecburiyetini önemle dikkate alırlar.  Bu yüzden şehirlerimizde görüntü kirliliği de yok. İş yerlerinin önlerine de, bu alana park etmek yasaktır. Sadece müşterilere aittir gibi yazılarda yok; tabi ki ! Zaten böyle yazıları koymakta belediyeler anında uyarır. Ancak esnafımız buna fırsat vermez asla. Marketten 10-15 dakika alışveriş yapacak veya o kadar süre park etmek zorunluluğu olanlar haricinde; yol kenarları tamamen boş. Trafikte tehlikede oluşturmuyor. Trafik magandalarımız da yok. Kadın sürücülere saygılıyız. Başka ülkelerde böyle mi ya! Onlar bizim ülkemize hayran. Trafik kazalarında dünya sonuncusuyuz. ALLAH’tan ülkemizde böyle abuk subuk şeyler olmuyor.

Daha durun bizim ülkemizde,  imar problemi de yok. Sırf müteahhitler, daha çok daire çıkarabilsin diye de asla mimari yapıyı bozacak abuk şekillerde bina yapmazlar. Hatta daha güzel binalar yaparak, çocuklara oyun alanları yaparak, sevindirirler. Yaşlılar park köşelerinde oturup, nereye gitsem diye düşünmezler. Onların yaşlarına uygun mekanları belediyelerimiz yapıyor, sağ olsunlar. Ayrıca belediyelerde daha çok imara yer açıp, şehrin sıkışmasına ve  iş yeri ile konut fiyatlarının abuk şekilde artmasına izin vermezler. Çevre yollarımızın sağı solu imara kapalı olduğu içinde, bina falanda yapılmaz. Vatandaşta aman yol geçti hemen yolun kenarına ev yapayım demez. Bazıları halk uyanmadan çevre yolu kenarından arsa toplamaz. Orman arazilerini yakıp oralara katiyen binalar yapılmaz.  Biz de böyle şeyler asla ve kat’a olmaz ki! Yer altında kanallarımız var. İçlerinden kamyon geçer. İki de birde yollar eşilip. Sular kesilip, elektrikler kesilmez ki!

Haddinden fazla öğretmen yetiştirip, devlet kapısında bekleyen öğretmen adaylarının tamamı her sene atanıyor.  Ohh ohhhh Şükürler olsun. Daha neler var neler mutlu olmam için var ya! Kısacası demem o ki! Bunlar olurken bu olanlara hepimizin katkısı var değil mi? Ben dahil bu güzelliklere katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler.

BeN üLKeMi ÇoK SeViYoRuM Ya! SiZ?

BiRBiRiMiZe SeVGi, SaYGı ve HoŞGöRü DiLeKLeRiMLe.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On