“BEN DE GENÇLİK KOLLARINDAN GELİYORUM.   DİREKLERE ÇOK GÜZEL TIRMANIRIM. ÇOK İYİ AFİŞ ASARIM”

29 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
789 defa okundu.
“BEN DE GENÇLİK KOLLARINDAN GELİYORUM.   DİREKLERE ÇOK GÜZEL TIRMANIRIM. ÇOK İYİ AFİŞ ASARIM”

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın: AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresine katılmak üzere Kırşehir’e geldi. Kayyuma devredilen ve milyonlarca liralık borcu eski kulüp yöneticilerine çıkartılan eski Kırşehirspor’ la ilgili olarak konuşmayan bakan Belediyespora destek vereceklerini belirtti.

“BEN DE GENÇLİK KOLLARINDAN GELİYORUM.   DİREKLERE ÇOK GÜZEL TIRMANIRIM. ÇOK İYİ AFİŞ ASARIM”

AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresine katılmak üzere Kırşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak; Kırşehir’de gündemden düşmeyen,  2002-2010 yılları arasında il yöneticilerinin ve ak partili seçilmişlerin ısrarları ile Kırşehirspor kulübünde yöneticilik yapmış 118 kişiye tahakkuk ettirilen milyonlarca liralık vergi borçları nedeniyle yaşanan duruma değinmezken belediyesopora destek vereceklerini açıkladı.

Edinilen bilgilere göre Belediyespora parasal destek için, Kırşehir belediye başkanı Yaşar Bahçeci’nin ve de Kırşehir Belediyespor başkanının talepte bulunduğu öğrenilirken, Bakan Aşkın’dan destek sözü aldıkları da bildirildi.

 

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen AK Parti Kırşehir Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde konuşan Bakan Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasette gençlerin önünü açtığını söyledi.

  “GENÇLİK KOLLARINDAN GELİYORUM. BAYRAK ASMAYI ÇOK İYİ BİLİRİM.”

Eskiden seçilme yaşının 30 olduğunu, AK Parti ile bunun önce 25’e daha sonrada 18’e indiğini hatırlatan Bak, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan siyasette gençlerle birlikte yürüyerek devam ediyor, gençlere çok büyük önem ve değer veriyor. Biz milletini seven, manevi değerlerine sahip, ben varım diye ortaya çıkan bir gençlik istiyoruz. Bu yüzden bizlere çok büyük görevler düşüyor. Ben de gençlik kollarından geliyorum. Bayrak asmayı çok iyi bilirim. Direklere çok güzel tırmanırım. Çok iyi afiş asarım.” diye konuştu.

 

 “CUMHURBAŞKANININ KASIMPAŞA’DAN KOMŞUSUYUM.”

Küçük yaşlardan itibaren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yetiştirildiğini söyleyen Bak; “Cumhurbaşkanının Kasımpaşa’dan komşusuyum. 12-13 yaşından beri yanındayım. Yani elinde büyüdüm. Beni okuttu, yurt dışına gönderdi. Kendimi yetiştirdim. Kendimi yetiştirdim. Ama bu noktada Cumhurbaşkanımızın çok büyük payı var. Cumhurbaşkanımızın gençlerle olan iletişimi çok iyi, AK Parti iktidarda Cumhurbaşkanı iktidara gelirken milletle yürüdü. Birileri gibi manşetle gelmedi. Birileri gibi kasetlerle de gelmedi. Kimle, gençlerle milletle beraber geldi. Muhtar bile seçilemez demişlerdi millet onu Cumhurbaşkanı seçti”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak,   ” , her Türk asker doğar. Fırat Kalkanı operasyonunda 3 binden fazla PKK’lı DAEŞ’li etkisiz hale getirildi. O ordunun başında aslan komutanlar vardı. Vatanını milletini seven komutanlar başarılı bir operasyonu gerçekleştirdiler” dedi.

Sınırlarımızda teröristlerin yuva yapmasına izin verilmediğini belirten   Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, “Bizler, sınırlarımızda teröristlerin yuva yapmasına izin verir miyiz? Bu topraklar için ne şehitler verildi. O hainlere teröristlere fırsat verir miyiz? Özgür Suriye Ordusu ile beraber 20’ye yakın şehidimiz var. Operasyon devam ediyor. Çok daha güçlü olacak Afrin’deki terör yuvalarını dağıtacağız” diye konuştu.

“Gençler kendini geliştirecek en az bir yabancı dil öğrenecek”

Yaşadığımız çağın bilgi çağı olduğunu anlatan Bakan Bak, gençlere verdiği mesajda şunları kaydetti:

“Gençler konusunu en iyi öğrenecek. Doktorsa doktorluğun en iyisini yapacak. Hukukçu ise hukuku en iyi şekilde öğrenecek. Çağ bilgi çağı, gençler en az bir yabancı dil öğrenecek. İHA’ları kullanmada öncelerden İsrail ve ABD’den izin alıyorduk. Bizlere çeşitli numaralar yapıyorlardı. Yazılım uymadı falan deniyordu. Savunma Sanayinde yerli katılım payı yüzde 23’den yüzde 75’e çıktı.”

 ABD, GÜNEYİMİZDE TERÖR ORDUSU KURMAYA KALKTI.

Bakan Bak, Mehmetçik’in Afrin’e doğru Türk milletinin dualarıyla birlikte yürüdüğünü belirtti.

Milletin Türk Silahlı Kuvvetlerinin arkasında olduğuna dikkati çeken Bak, şöyle konuştu:

“Operasyonda bugün 9. gün. Mehmetçik’imiz adım adım yürüyor. Ne yaptı dış güçler, ABD, güneyimizde terör ordusu kurmaya kalktı. Oradan bizi tehdit etmeye kalktılar. Biz buna müsaade eder miyiz? Mümkün değil. Şu anda operasyon sınırlarımızdaki o terör yuvasını dağıtmak içindir. Afrin’e yaklaşıyorlar elhamdülillah. Ordumuz, aslanlarımız Burseya Dağı’nı ele geçirip Afrin’e doğru ilerliyor. Ben,

NATO Parlamenter Asamblesi’nde Türk grubu başkanı olarak görev yapıyordum. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra toplantıya gittik. ABD’deydi toplantı. Toplantıda Türk delegasyon başkanı olarak milletvekilleriyle birlikte yer alıyorduk. Orada ABD’li yetkililer ve bazı NATO üyesi ülkelerin milletvekilleri “NATO üyesi olan Türk ordusu artık eskisi gibi güçlü değil. Çünkü siz 250 generali hapse attınız.” sorusunu sordular bizlere. Tabii ben söz aldım. ‘Yanılıyorsunuz. Çünkü Türk ordusu şimdi daha güçlü. İçimizdeki hainleri temizledik. Bizim aslanlarımız, yüzbaşımız, binbaşımız en az o hain generallerden daha yürekli, bu orduyu satmazlar. İşte şimdi bu ordu daha güçlü.’ diye söyledim.

FIRAT KALKANINDA 3 BİNDEN FAZLA DEAŞ’LI, YPG’Lİ TERÖRİSTİ ETKİSİZLEŞTİRİLDİ.

Sonra ordumuz 24 Ağustos’ta Fırat Kalkanı operasyonu başladı. Operasyonda 3 binden fazla DEAŞ’lı, YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi. O zaman ordunun başında kimler vardı, aslan komutanlar vardı. Aslan yürekli, vatanını, milletini seven komutanlar vardı. Dolayısıyla başarılı bir operasyonu gerçekleştirdiler. 2 ay sonra aynı toplantıya katıldım. Aynı milletvekillerine ‘Ne olmuş bu Türk ordusuna gördünüz mü?’ diye söyledim. Türk ordusu tüm dünyaya şimdi yine ne olduğunu gösteriyor. Milleti onunla beraber. Biz sınırlarımızda teröristlere yuva yapmaya fırsat verir miyiz.”

Bak, Türk milletinin ömrünün cihatla ve savaşlarla geçtiğini, bu toprakları korumak için nice şehitler verdiğini ifade etti.

ÖZGÜR SURİYE ORDUSUYLA BERABER 20’YE YAKIN ŞEHİDİMİZ VAR.

Sınırlardaki o teröristlere fırsat vermeyeceklerinin altını çizen Bak, “Elhamdülillah. Akın akın yürüyorlar. Allah onların yardımcısı olsun. Ayaklarına taş değdirmesin. Şu ana kadar Özgür Suriye Ordusuyla beraber 20’ye yakın şehidimiz var. İnşallah milletimizin desteği ve duasıyla beraber çok daha güçlü olacağız. İnşallah Afrin’deki terör yuvalarını dağıtacağız.” dedi

Bakan Bak, Türk ordusunun önceden İHA’ları kullanmak için ABD ve İsrail’den izin aldığını anımsatarak, şöyle devam etti:

“Şimdi ne oldu? Savunma sanayisindeki gelişmelerle yüzde 25 olan yerli pay yüzde 75’lere çıktı. Şimdi bizim İHA’larımız ve SİHA’larımızla beraber bu ülkeye saldıran teröristleri yok ediyoruz. Eskiden olsaydı ABD izin vermeyecekti veya İsrail’den parça gelmeyecekti. Artık biz kendimize yetiyoruz. İşte ordumuz yürüyor. Ana muhalefet bize silah konusunda ‘dışarıya bağımlıyız’ diyor. Bilmiyorlar ki o obüsleri, silahlarımızı, füzelerimizin hepsini ASELSAN, HAVELSAN yapıyor. Dünyadan haberleri yok. Ordumuz orada savunma gücüyle sefere devam ediyor.”     

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On