BELEDİYENİN ARAÇ PARKI GENİŞLİYOR

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
305 defa okundu.
BELEDİYENİN ARAÇ PARKI GENİŞLİYOR

 

thumbnail_30-09-2016-yeni-alinan-mersedes-kamyon-arac-4Kırşehir Belediyesi Araç Filosuna Bir Kamyon Daha Ekleyerek 2009-2016 Yılları Arasında Araç Parkına Kazandırılan Araç Sayısı 65 Oldu

Kırşehir Belediyesi araç parkına bir kamyon daha ekleyerek araç filosunu genişletti. Yeni alınan Mercedes 4140 model damperli kamyon, aynı zamanda, 22 metreküp havuz kapasitesiyle belediyenin en güçlü kamyonu sıfatına da sahip oldu. Diğer araçlardan farklı olarak, çok daha büyük yüklerle çok daha zorlu arazi ve yol koşullarında hizmet verecek kamyon, Belediyenin tüm yükünü çekecek.

HER KOŞULDA HAFRİYAT KALDIRABİLECEĞİZ

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Bir yandan envanterimizde olan araçların tüm bakımlarını muntazaman yapıp, hizmete elverişli halde tutarken, diğer yandan yeni araçlarla takviye ediyoruz. Yeni aldığımız kamyon, gerek teknik özellikleri, gerekse motor gücü, gerekse damper kapasitesiyle işlerimizin çok daha kolay yürümesini sağlayacak. Artık arazi koşulları ne olursa olsun, her türlü hafriyatı kaldırma yeteneğine sahibiz. Filomuzu yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Kırşehir halkına, belediyemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN