BELEDİYE TV YAYINI BAŞLADI

20 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
390 defa okundu.
BELEDİYE TV YAYINI BAŞLADI

DCIM100MEDIA

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Artık, klasik belediyecilik anlayışı sona erdi. Yol, su, temizlik, kanalizasyon vs. gibi hizmetler, bizim asli görevimiz.”

Kırşehir’de, kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde birçok modern ve çağdaş hizmeti halkla buluşturan Kırşehir Belediyesi, bir ilke daha imza attı. Kırşehir’de yayın hayatına başlayan internet yayını üzerinden vatandaşlar belediye çalışmaları ve Kırşehir gündemi hakkında anında bilgilendiriliyor.

Kırşehir’in ilk ve tek web Tv olma özelliğini taşıyan Kırşehir Belediyesine ait Belediye TV  http://www.kirsehirwebtv.com/adresinde yayınlarına başladı. İnternet üzerinden yayın yapan tvnin büyük beğeni toplaması bekleniyor.

İnternet üzerinden yayın yapan belediye tv, belediyenin ilan, duyuru ve hizmetleri ile kent ve ülke gündemindeki sıcak gelişmeler yer alıyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin mesajlarının yanı sıra spordan hava durumuna, vatandaşın ihtiyaç duyduğu ilgiler her an bilgi ekranlarından akıyor.

Belediyenin tanıtım ve reklam filmleri, vatandaşlara yönelik bilgilendirme yayınları gibi çok geniş bir yelpazede yayın yapan kirsehirwebtv televizyon sisteminin yayın hayatına başlaması ile ilgili açıklama yapan Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hizmet noktasında var olan tüm teknolojik imkanları sonuna kadar kullandıklarını ve bundan sonra da kullanacaklarını söyledi.

Yapılan her hizmetin vatandaşın refah ve mutluluğu için olduğunun altını çizen Başkan Bahçeci, “Artık, klasik belediyecilik anlayışı sona erdi. Yol, su, temizlik, kanalizasyon vs. gibi hizmetler, bizim asli görevimiz. Bunun yanında dünyada baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojiden uzak kalmamızda mümkün değil. Kırşehir’de teknolojinin tüm imkânlarından yararlanmakta kararlıyız. Kırşehir’de ilk kez hizmete giren kirsehirwebtv yayını sistemimizle, vatandaşlarımız bir yandan hizmetlerimizi takip etme imkanı bulurken, diğer yandan kent ve ülke gündemi ile, dünyadaki sıcak gelişmeleri anında takip edebilecek. Ayrıca, hava durumundan altın ve döviz kurlarına İldeki kültür ve sanat faaliyetlerinden belediyemizin hizmetlerine kadar tüm gelişmeleri anında izleme fırsatı bulacak” diye konuştu. Son derece sağlıklı bir şekilde yayın hayatını sürdüren web televizyon sistemi, vatandaşlar tarafından da büyük bir dikkat ve beğeni ile izleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN