BELEDİYE THM KONSERİNE İLGİ

2 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
196 defa okundu.
BELEDİYE THM KONSERİNE İLGİ

THM KONSERİNE İLGİ (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerinden oluşan Türk halk müziği korosu Kent Park amfi sahnesinde konser verdi.
Konserde, Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri ve müzik hocaları ile birlikte TRT ve Kültür ve Turizm Bakanlığı saz sanatçıları da yer aldı. 50 kişinin yer aldığı sahnede 22 parça seslendirildi.
Konser sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezimiz açıldığı günden bugüne 500 kişi Türk halk müziği kursuna katıldı. Bu yıl da 8 aylık yoğun bir emekle yine bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşattılar. Koroda yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Müzik hocalarımız gönüllü olarak koromuza destek oluyor, onlara da Kırşehirliler adına çok teşekkür ediyorum. Bu tarz etkinlikler devam edecek. Şehrimiz güzelleştikçe şehrin içindeki insanlar da güzelleşecek.” dedi.
Konser sonrası Belediye Başkanı Bahçeci, koro şefi Levent Demiryol’a plaket, koro solistlerinden Güler Akdağ’a çiçek takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On