Belediye Ekipleri Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor

11 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
70 defa okundu.
Belediye Ekipleri Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri , Kırşehir’de ortak kullanım ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlar koronavirüs önlemleri kapsamında ilaçlanarak, dezenfekte ediliyor.

Tüm dünyada tedirginliğe neden olan koronavirüs tehdidine karşı Kırşehir Belediyesi, ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Belediye ekipleri, yürütülen ilaçlama çalışmaları kapsamında, özel kıyafetler giyip, maske takarak dezenfekte işlemi yapıyor.

Yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler kapsamında vatandaşların virüslerden olabildiğince uzak tutulması hedeeniyor. Hastalıkların yayılma ihtimali bulunan alanlarda çalışma yapan Belediye ekipleri, belirlenen alanları ilaçladı.

BAŞKAN EKİCİOĞLU “İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI PERİYODİK OLARAK DEVAM EDECEK.”

İlaçlama çalışmaları ile alakalı önlemleri aldıklarını ifade eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu “Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz koronovirüse karşı hemen önlemlerini aldı. Son günlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs gündemde. Biz de Kırşehirli hemşerilerimizin sağlığı ve huzuru için tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Halkımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda ve

toplu taşıma araçlarımızda, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini artırdık. Belediye ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalara devam edecek.“ dedi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On