BELEDİYE BAŞKANINDAN KENDİ KAHRAMANLARIMIZI OKUYUN TAVSİYESİ

5 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
235 defa okundu.
BELEDİYE BAŞKANINDAN KENDİ KAHRAMANLARIMIZI OKUYUN TAVSİYESİ

BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖĞRENCİYE TAVSİYE (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kur-an Kursu Öğrencilerine Kendi Kahramanlarımızı Okuyun Tavsiyesinde Bulundu

Kur-an kursu öğrencileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, öğrencilere, “Kendi masallarımız ile beslenin ki geleceğimiz de psikolojimizde sağlam olsun.” dedi.
Kur-an Kursu öğrencileri ile kahvaltıda buluşan Belediye Başkanı Bahçeci, öğrencilere masal kitabı hediye etti. Öğrencilere, “Ahi Evran, Neşet Ertaş, Süleyman Türkmani, Aşık Paşa, gibi değerlerle beslenenler hayatları boyunca kendilerini geliştirecek ve ülkenin geleceği için faydalı birer insan olacak” şeklinde öneride bulunan Başkan Bahçesi, basın mensupları aracılığıyla, Pazar günü kapanışı yapılacak olan milli irade nöbetine, tüm Kırşehirlileri davet etti. Mitingden önce yürüyüş gerçekleştirileceğini ve yürüyüşe Türk bayrağı dışında herhangi bir bayrak ile katılınmayacağını vurgulayan Başkan Bahçeci, “Demokrasi nöbeti devlet büyüklerimizin de katılım göstereceği miting ile taçlanacak. Kırşehir’de 16:30’da toplanacak ve demokrasi nöbeti alanına geleceğiz. Belediye ve Valilik tarafından oluşturulan komisyon tarafından organizasyon yapıldı. 15 Temmuz milletin söz konusu vatan ve milli irade olduğunda nasıl bir araya gelindiğinin tarihi oldu. İstanbul’da ki miting alanı da canlı olarak Kırşehir’de oluşturulan dev ekrandan insanlara izletilecek.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On