Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Referandum Çalişmaları Hızla Devam Ediyor

25 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
266 defa okundu.

REFERANDUM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA HALK BULUŞMALARI YAPAN BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ, 16 NİSAN'DAKİ REFERANDUMUN, BİR SEÇİM VEYA PARTİ MESELESİ DEĞİL, GÜÇLÜ VE BAĞIMSIZ BİR TÜRKİYE İÇİN FIRSAT OLDUĞUNU SÖYLEDİ. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

KIRŞEHİR (İHA) – Referandum çalışmaları kapsamında halk buluşmaları yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 16 Nisan’daki referandumun, bir seçim veya parti meselesi değil, güçlü ve bağımsız bir Türkiye için fırsat olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanlığı sistemi için saha çalışmaları yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Daha güçlü bir Türkiye için geleceğimiz için mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezerek halkımıza neden evet denilmesi gerektiğini hemşerilerimizin ayağına gidip anlatıyoruz” dedi.
Referandumun memleket meselesi olduğuna işaret eden Bahçeci, “Türkiye’nin iyiliğini, güzelliğini istemeyen güçler içeride ve dışarıda çalışıyorlar. Bir taraftan terör örgütleri diğer taraftan dış devletlerin maşaları ülkemize musallat oldular. Adeta yeniden İstiklal Harbi verdiğimiz bugünlerde 15 Temmuz darbe girişiminin ardından bir de ekonomik darbeyle paranın ayarını bozmaya çalıştılar. Şimdi bütün bunların kökünü kazımak, güçlü bir Türkiye olarak ayağa kalkmak için yeni bir dönemin başlangıcındayız. Onun için her bir evet çok önemli” diye konuştu.
Ülkenin bekasının önemini anlatan ve meselenin kesinlikle parti meselesi olmadığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Padişahlık, tek adam yönetimi, diktatörlük söylemlerinin hepsi yalan dolan. Bölgemizde sınırlar yeniden çizilmeye çalışılıyor. Bu durumdan güçlü olarak çıkmak için güçlü bir devlete sahip olmamız gerekiyor. 16 Nisan’daki referandum, bir seçim veya parti meselesi değil, güçlü ve bağımsız bir Türkiye için fırsattır.”

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN