Belediye Başkanı ve Valiye Ziyaret

24 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
Belediye Başkanı ve Valiye Ziyaret

KIRŞEHİR’DE ÜNİVERSİTE VE LİSE ÖĞRENCİ KONSEY BAŞKANLARI, VALİ NECATİ ŞENTÜRK VE BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ’Yİ MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİ. (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Üniversite ve Lise Öğrenci Konsey Başkanları Vali Necati Şentürk İle Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Ziyaret Etti

 

Kırşehir’de üniversite ve lise öğrenci konsey başkanları, Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamlarında ziyaret etti.
Konsey başkanları ile birlikte gerçekleşen ziyaretlere katılan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü, vatanına bağımlı gençlerin yetişmesi noktasında aralıksız çalışmaların yapıldığını söyledi. Gençlik Kolları Başkanı Yönlü, “Üniversite ve Lise teşkilatlarımız adına konsey başkanlarımız görevlerine başladı. Gençliğimizin vatanına bağımlı eğitimli ve kültürel değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi önceliği ile çalışmalar yapacağız. Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye de bu yönde bilgiler sunduk. Görevi devralan arkadaşlarımıza başarılar dilerim” dedi.
Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de Üniversite Konsey Başkanı Ömer Faruk Akbulut, Lise Öğrenci Meclis Başkanı Abdürkadir Bıçakçı ile bir süre sohbet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On