BELEDİYE BAŞKANI BAHÇECİ’DEN ŞEHİT İÇİN TAZİYE

24 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
312 defa okundu.
BELEDİYE BAŞKANI BAHÇECİ’DEN ŞEHİT İÇİN TAZİYE

KIRŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN 29. AHİLİK HAFTASI KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde PKK’lı hainlerin yola döşediği patlayıcıların infilak etmesi sonucu şehit düşen Boztepe İlçesi nüfusuna kayıtlı Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek’ için taziye mesajı yayınladı.
Belediye Başkanı mesajında, Hakkari Çukurca’dan gelen acı bir haberle yüreklerinin dağlandığını kaydederek, “Milletimizin, vatanımızın can ve mal güvenliği, emniyeti için gece gündüz demeden, bin bir zorlukla görev yapan güvenlik güçlerimize bugün Hakkari Çukurca İlçesinde PKK’lı hainlerin yola döşediği patlayıcıların infilak etmesi sonucu Boztepe İlçemizden Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Gevrek şahadete erişti. Almış olduğumuz bu haber yüreğimizi dağladı. Milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden bu alçak PKK’lı hainler asla emellerine ulaşamayacaklar. Şehitlerimizin katilleri bulunup, bu alçakça saldırının hesabı, teröristlerden mutlaka sorulacaktır. Söz konusu alçakça tuzaklamada şehit olan yiğit vatan evladı Mustafa Gevrek ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, silah arkadaşlarına, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza sabır ve metanet diliyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On