BELEDİYE BAŞKANI BAHÇECİ’DEN DAVET

25 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
397 defa okundu.
BELEDİYE BAŞKANI BAHÇECİ’DEN DAVET

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ, PROJELERİNİ ANLATTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahilik Kutlamalarına Gelecek

  1. Ahilik Haftası Resmi Kutlama Törenine katılmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelmesi bekleniyor.
    Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Kırşehir’e gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir Valiliği ve Kırşehir Belediyesini de ziyaret ederek, ziyaretlerin ardından Ahi Evran Üniversitesi’nde fahri doktora unvanı da alacak.
    Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında şehrimize gelecek olan ve Ahiliğin Başkenti Kırşehir’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimizde iyi bir şekilde ağırlamak için bütün Kırşehirlilerin katılımını beklediğini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “ Ahilik bizim en büyük ve en önemli değerimiz. Bu değeri en güzel şekilde gelecek nesillere aktarmak ve yaşamak bizlerin elinde. Biz Ahiliğin başkenti olarak diğer şehirlere örnek olacak çalışmalar yapmalıyız.” dedi.
    Kırşehir’in değişimin Ahilikte olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, “ Her zaman dediğim gibi Kırşehir’in kurtuluşu Ahilikte. Ahilik felsefesini çok iyi bir şekilde benimseyerek sosyal, kültürel, ekonomik ve eğitim hayatımızda ahiliği her zaman yaşarsak çok daha güzel bir şehir olacağız.” ifadelerini kullandı.
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On