Bekir Temiz’den eğitime 275 bin Tl.

27 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
503 defa okundu.

STB_1531 (1)Hayırsever hemşerimiz Bekir Temiz eğitim hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaresine 275 bin TL bağışta bulundu.
Bağış nedeniyle Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen İmza Töreninde konuşan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’in eğitim alanında çok iyi bir konumda olduğunu ve bu başarıda hayırseverlerinde önemli katkılarının bulunduğunu söyledi.
Eğitim hizmetlerinin hayırsever katkılarıyla daha anlamlı hale geldiğini belirten Necati Şentürk; “İmzalanacak bu protokol ile hayırsever hemşerimiz Bekir Temiz beyefendi eğitim hizmetlerinde kullanılmak üzere İl Özel İdaremize 275 bin TL bağışta bulunuyorlar.
Hayırseverlerimiz sağladıkları bu katkılarla hem geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesine katkı sağlarken hem de isimlerini ölümsüzleştiriyorlar.
Hayırseverimizin yaptığı bu katkı nedeniyle biz de Mucur ilçemizdeki Askerlik Şubesi eski binasında açılacak olan Anaokuluna “Mutlu – Temiz Anaokulu” ismini vereceğiz.
Hayırseverimize ve eşlerine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum,” dedi.
Mucur Kaymakamı Arif Yalçın ve İl Milli Eğitim müdürü Osman Elmalı’nın da hazır bulunduğu imza töreni, hazırlanan protokolün Vali Necati Şentürk ve hayırsever Bekir Temiz tarafından imzalanması ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN