Bekir Develi ve Erem Şentürk Gençlerle Buluştu

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1478 defa okundu.
Bekir Develi ve Erem Şentürk Gençlerle Buluştu

bnk-13

“Bunu Konuşalım!” Projesi  Kapsamında Bekir Develi ve Erem Şentürk Kırşehirli Gençlerle Buluştu

 

Gençlik  ve  Spor  Bakanlığı  “Bunu Konuşalım!” projesi  kapsamında  Kırşehir Gençlik  Hizmetleri  ve  Spor  İl  Müdürlüğü  bünyesinde faaliyet  gösteren Kırşehir  Gençlik  Merkezi tarafından Bekir  Develi  ve  Erem  Şentürk  ile  gençlik  sohbetleri Hasbihal programı gerçekleşti.

Gerek  15 Temmuz  Darbe Girişimi  gerekse gençlerin  güncel sorunlarının konuşulduğu programda Diriliş Postası  gazetesi genel yayın yönetmeni Erem Şentürk ve yapımcı ve oyuncu  Bekir Develi gençlerin sorularını yanıtlarken  zaman  zaman ortaya eğlenceli anlar çıktı.

Programa Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İbrahim Özekinci Gençlik Merkezleri Daire Başkanı Ahmet Cemil Bedir, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş, Daire Müdürleri ve çok sayıda genç katıldı.

Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen program sona erdikten sonra  hasbihale  Kırşehir Gençlik  Merkezinde  devam eden Bekir Develi  ve Erem Şentürk; “Burda Ahiler Diyarı, Ozanlar Diyarı Kırşehir’de bulunmaktan son derece çok mutluyuz siz gençlerle birlikte olmak muhabbet etmek hasbihal etmekten son derece güzel. Gençlerimizi bu güzel gençlik merkezimize davet ediyorum” dedi.

Program gençlerin Bekir Develi  ve Erem Şentürk ’le fotoğraf çekinmesiyle sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN