BEKİR ATMACA ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

4 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
638 defa okundu.
BEKİR ATMACA ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

e6cf6de285ed7befMersin’de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan, aralarında Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca’nın da bulunduğu 8 kişi adliyeye sevk edildi.
Mersin’de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan, aralarında Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca’nın da bulunduğu 8 kişi adliyeye sevk edildi. Sabah saatlerinde sağlık kontrolden geçirilen Kaymakam Atmaca, 1 polis ve 6 asker, daha sonra geniş güvenlik önlemi altında adliyeye götürüldü. Ters kelepçeli olduğu görülen şüpheliler, adliyenin arka kapısından alındı.

VATANDAŞLARI EVLERİNE GÖNDERMİŞTİ

Haziran 2015’te Tarsus Kaymakamlığı görevine getirilen Atmaca, darbe girişiminin yaşandığı gece Kaymakamlık önünde toplanan vatandaşların herhangi bir provokasyonun yaşanmamasına karşın dağılmalarını istemişti. Eline mikrofonu alarak demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara seslenen Atmaca, “Şu an burada polisimiz, jandarmamız var. Burada kalabalık olduğu zaman provokasyon olabilir. Meramımızı ifade ettikten sonra yavaş yavaş dağılabilirsek, zaten halkımız gereken tepkiyi gösterdi. Bu tür kalabalıklarda provokasyon olabilir. Yavaş yavaş dağılalım” demişti. Kırşehir’de de 2001-2005 tarihleri arasında Vali Yardımcılığı yapan Bekir Atmaca Valilik çalışanları tarafından sevilmeyen bir insan olarak hatırlanıyor. Adliyeye sevk edilen Bekir Atmaca’ya “Bunun böyle olacağı belliydi.” dediler.
BEKİR ATMACA KİMDİR?

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Atmaca, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Göreve Başlama Tarihi: 01 Temmuz 2008 İlçemizin ilk kaymakamı olan Bekir ATMACA; 1965 Tarihinde Hatay-Kırıkhan’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Kırıkhan’da tamamladıktan sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1988 yılında içişleri bakanlığının açmış olduğu kaymakamlık sınavını kazanarak 19.10.1989 tarihinde Gümüşhane kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1991 yılında 1 yıl süreyle İngiltere’de dil eğitiminden sonra sırasıyla Afyonkarahisar-Dazkırı, Muğla-Ortaca ve Antalya-Akseki ilçelerinde kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu. Nisan 1993 tarihinde Karabük İli Eflani İlçesi Kaymakamlığına atandıktan sonra K.Maraş Çağlayancerit Kaymakamlığı(1996-1998), Ardahan Vali Yardımcısı(1998-2001), Kırşehir Vali Yardımcısı(2001-2005), Gaziantep Vali Yardımcısı(2005-2008) ,Mersin Akdeniz kaymakamlığı(2008-2011),Ordu Fatsa Kaymakamlığı(2011-2014) görevlerinde bulundu.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On