BEGEM Kütüphanesi’ne Yoğun İlgi

6 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
249 defa okundu.
BEGEM Kütüphanesi’ne Yoğun İlgi

thumbnail_resim-1“BEGEM İçinde Bulunan Kütüphanemiz, 3 Yılı Aşkın Süredir Halkımızın Hizmetinde.”

Kırşehir Belediyesi, kentin kültür ve eğitim hayatına önemli katkılarda bulunuyor. Belediye Gençlik Merkezinde bulunan şehir hayatına katkı sunan kütüphane Kırşehir’in eğitim ve öğretim hayatına renk katıyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’e kazandırdığı ve 3 yıl önce açılışı yapılan Kent Parktaki Belediye Gençlik Merkezi içinde ikinci katında bulunan Kütüphane, öğrencilerin ve okurların yoğun ilgisini çekiyor. Öğrenciler de ders çalışmak için en ideal ortam’ olarak nitelendiriyor.

Kütüphane, zengin içeriği, sessiz ortamı ile ayda ortalama 5000 kişiye hizmet veriyor. Kent Park içinde bulunan Belediye Gençlik Merkezinde hizmet veren Kütüphane, 1665 kitabı ve her ay düzenli olarak gelen dergilerle hemen her kesime hitap ediyor. Tarih, matematik, felsefe, edebiyat ve psikoloji gibi alanlardaki zengin kitap arşivi, ödünç verme ve danışmanlık hizmetiyle Kırşehir’de büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Kütüphaneye nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir adet fotoğrafla üye olunabiliyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “BEGEM içinde bulunan kütüphanemiz, 3 Yılı aşkın süredir halkımızın hizmetinde. BEGEM kütüphanesin de her geçen gün artan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Vaktinin çoğunu ders çalışarak geçiren öğrenciler Sınavlara hazırlanmak için, sabahtan akşama kadar burada ders çalışıyorlar. Tüm okuma- araştırma ihtiyacını gideren, geniş ve ferah bir yer. Herkesin rahatlıkla gelip çok sakin bir ortamda kitabını okuyup, araştırmasını yapabilir. Kütüphaneye genelde öğrenciler geliyor. Yaklaşık 1600 üyemiz var. Ödünç verme hizmetimizden üyelerimiz yararlanabiliyor. Kütüphanemizdeki 375 Roman ,163 Polisiye ,195 Edebiyat, 122 Kişisel Gelişim, 326 Araştırma İnceleme,332 Din-Tasavvuf ,152 Tarih kitabı ile her ay gelen dergilerle toplam 1665 kitabımızla, ziyaretçilerimize hemen her konuda yardımcı olup , sakin bir çalışma ortamı sunuyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On