BEDENSEL ENGELLİLER DERNEK BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

26 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
209 defa okundu.
BEDENSEL ENGELLİLER DERNEK BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

 

REHABİLİTE MERKEZİ GİRİŞİMLERİ BAŞLADI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Avkapan: “Merkez İçin Girişimlere Başladık”

Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Servet Avkapan, Engelli Gündüzlü Bakım ve Rehabilite merkezi sözünü Engelli Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi’den aldıklarını söyledi.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ün ‘Engelliler Haftası’ etkinliklerinde başlattığı ve yapımı için talimat verdiği Engelli Gündüzlü Bakım ve Rehabilite merkezi için Bedensel Engelliler Dernek Başkanı ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara bakım merkezi yapımı için söz alındığını ifade etti.
Kırşehir’de yapılması planlanan merkezin engelli açısından çok önemli olduğunu belirten Dernek Başkanı Servet Avkapan, devletin engellisini üst düzey standartlarda yaşatacağının ve gelişimine katkı sunacağını söyledi.
Avkapan açıklamasında, “Vali Necati Şentürk ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü bu konuda bizlere fazlası ile destek sunarak önümüzü açtı. Bizler de bu yolda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığın da Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü ile görüştük. Müdür beyin talimatı sonrasında gerekli girişim sağlandı. Bizlerde üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yapacağız.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On