Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı başvuruları başladı

14 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
471 defa okundu.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı başvuruları başladı

Ahi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı için başvurular bugün başladı.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı başvuruları başladıAhi Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavı için başvurular bugün başladı ve 17 Temmuz tarihine kadar yapılacak.

Sınavlar 21-23 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavla, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği’ne 50 (30 Erkek, 20 Bayan) +10 Milli, Spor Yöneticiliği Bölümü’ne 50 (30 Erkek, 20 Bayan) +9 Milli, Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne 50 (30 Erkek, 20 Bayan) +10 Milli öğrenci alınacaktır. Başvuru yapacak adayların üniversitenin Bağbaşı yerleşkesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yetenek sınavı ile ilgili daha detaylı bilgiye http://besyo.ahievran.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On