Bazen Uzaktan Seversin

20 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1170 defa okundu.
Bazen Uzaktan Seversin

 

aslı

 

Bazen uzaktan sevmek zorunda kalırsın. Onu sevdiğini gözlerine bakamadan içinden söylemek istersin. Zorundasındır çünkü söylesen de hiçbir şeyin değişmeyeceğini çok iyi bilirsin.  Gözlerine bakarak ölmek istersin ama yanındayken gözlerine bile bakamazsın.  Gidip sarılmak istersin ama ondan karşılık bulamayacağını bilirsin. Bazen imkânsızdır aşk. Ne yaparsan yap sana sevgisini vermek için bir engel vardır ama sevmişsindi bir kere. Sahi aşk kavuşunca mı gerçek aşk oluyordu yoksa uzaktan sevince mi? Aslında bu soru seni ilgilendirmez. Çünkü sen ona dokunamadan uzaktan gözlerinle sevmişsindir. Ona kavuşmak düğün, bayram olur. Onun uzaktan aldığın kokusu huzurdur., hayattır senin için.

Onunla geçirdiğin zamanlar aklından çıkmadığı gibi hayatının en güzel anısıdır ve sen o anılara sığınıp yaşarsın. Onu çok seversin Bir ressamın çizebileceği en güzel tablodur o. Renkleriyle büyüler seni, hayran hayran bakarsın ona. Bir şairin yazabileceği en güzel şiirdir. En anlamlı, sevdayı ve aşkı anlatan şiiri.

Onun başına bir şey gelecek, üzülecek diye düşünmekten aklın çıkar. Sadece mutluluğunu değil acısını da seninle paylaşsın istersin. Bir gülüşüyle için ısınır. O mutlu olsun diye kendi mutluluğundan vazgeçmeye hazırsındır. Her halini hafızana kazırsın çünkü bilirsin ki ona asla kavuşamayacaksın ve asla o dönüp sana bakmayacaktır.

Onu seversin. her gün keşfedilecek bir şey bulursun onunla Yapmayı sevmediği ilgini çekmeyen şeyleri yapmak bile onunla güzeldir her zaman.

Onun yanındayken dünyanın en mutlu insanısındır. Mutluluğa isim verilse onun ismiyle anarsın.

Bir bakışı içini ısıtır. Gülüşü hayata bağlar seni. Onun için gece gündür dua edersin. Hep mutlu en mutlu o olsun istersin. Yorgun olduğunda senin de enerjin biter. Hep nasıl uyuduğunu hayal edersin.  Sana sadece bir gün verseler gözünü kırpmadan onu izlersin.

Aklındadır hep. Hiç çıkmaz. Sadece aklında değil kalbindedir hep. En güzel en temiz yerinde taht kurmuştur. Saf ve temiz duygularla seversin.

Uzaklığına tahammülün yoktur. Hep beklemeyi bilirsin de konu o olunca sabır diye bir şey kalmaz sende Özlemine dayanmak dünyanın en zor şeyidir senin için.

Oturup günlerce ağlayabilirsin onun için ama o sana seslendiğinde hiçbir şey yok çok mutluymuşsun gibi görünürsün.

Söylediği her şeyi anlamlı bulursun. Her hareketini tebessümle izlersin. Sen yanına gitmesen bile ayakların götürü seni ona. Her şeyden kıskanırsın. O güzel gözleriyle kimseye bakmasın istersin ama engel olma gibi bir şansın yoktur.

İçindeki duyguya herkes engel olmaya çalışsa da kimse içindeki sevgiyi söküp atamaz.

Bazen çok özlersin. kokusu burnuna gelir ya, için parçalanır, gözlerin dolar, kalbin sıkışır ya işte o en çaresiz anlarından biridir. Özledim diyemezsin, seni görmek istiyorum, kokunu özledim diyemezsin.

Onu görmek için yüzüne bakmak gerekmez. Gördüğün her güzel şeyde o vardır. Her şeyi güzel yapan odur. Güzellik onun varlığıyla anlam kazanır.

Rüzgârına kapılmışsındır. O yoksa her şey eksiktir. Bazen bangır bangır bağırmak istersin. Herkes onu sevdiğini bilsin istersin ama ona zarar gelmesin, mutluluğu, huzuru kaçmasın diye susarsın. Güzel günler onunla olsun istersin. Hak ediyordur her zaman mutluluğu. Zaten onun gülüşü seni karanlıktan aydınlığa ulaştırır hep.

Özellikle karanlık çöktüğünde içine daha çok işler yalnızlık, onsuzluk. İyi mi, kötümü, aç mı, susuz mu, mutlu mu, canı sıkkın mı, hayalini kurduğu hayata kavuşabilecek mi, üşüyor mu, uykusuz mu, yorgun mu, diye düşünmekte alıkoyamazsın kendini. Bazen sadece arkadaş, dost olarak görmesi de yeter. Uzaktan da olsa, arkadaş olarak da görse herkes bilir ki, sen bilirsin ki onu sevmekten vazgeçmeyeceksin. O mutlu olsun diye çabalamaya devam edeceksin. Kalbin kırılsa da bazen onsuzluk canına tak etse de  hep seveceksin ve her zaman bir bakışı seni mutlu edecek, varlığı mutlu edecek.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On