‘Bayrak Zinciri’ Oluşturuldu

22 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
805 defa okundu.
‘Bayrak Zinciri’ Oluşturuldu

Kırşehir’de Zeytin Dalı Harekâtı” Adı Altında Düzenlenen ‘Afrin Operasyonu’ İçin Sosyal Medya Üzerinde,

‘Bayrak Zinciri’ Oluşturuldu

Zeytin Dalı Harekâtı” adı altında düzenlenen “Afrin Operasyonu” kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri, Mehmetçik ve vatandaşlara moral olması amacıyla, Sosyal Medya Üzerinde ‘Bayrak Zinciri’ Oluşturuldu. Sosyal medya üzerinden mesaj olarak iletilen dalgalanan Türk Bayrağı, saatler içerisinde yüzlerce sosyal medya kullanıcısına ulaştı.

KIRŞEHİR HALKINDAN SOSYAL MEDYA ETKİNLİĞİNE TAM DESTEK

Afrin Operasyonu kapsamında birbirlerine mesaj atan sosyal medya kullanıcıları kısa sürede Kırşehir ve diğer tüm illerde birbirlerine mesaj atarak sosyal medya üzerinden bayrak zincirine tam destek verildi. Sosyal medyadaki etkinliğe destek veren vatandaşlar, ’’Bayrağımızın ne kadar önemli olduğunu belirtmek için sosyal medya üzerinden bir ‘Bayrak zinciri’ oluşturarak, Kırşehir’de ve diğer tüm illerde binlerce vatandaşımıza şanlı Türk Bayrağımızı ulaştırmış oluyoruz. Şanlı Türk Bayrağımızın ulaştığı vatandaşlarımızdan da, sosyal medya aracılığı ile diğer vatandaşlarımıza ulaştırması ricasında bulunuyoruz. Bu sayede Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet vurgusuyla binlerce kardeşimize birlik ve beraberliğimizin simgesi Türk Bayrağımızı ulaştırmış olduk. Bu ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve birliğini bu sayede göstermiş oluyoruz”

MEHMETÇİKLERİMİZ ALLAH’A EMANET

Afrin Operasyonunda Zeytin Dalı Harekâtına katılan Mehmetçiklerimizden dualarımızı esirgemiyoruz diyen Kırşehir Halkı, Bu Ordumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Tarihinin derinliklerinden kaynak alarak kurduğu, Muzaffer Ordumuzdur. Bu ordumuz Türk Milletini Tüm Üstün karakterlerinim cisimleşmiş halidir. Bu Ordumuzun neferleri Mehmetçiklerimiz kendi canlarını biran olsun düşünmeden bizler için canlarını feda etmektedir. Bu ülkenin bölünmesine ve fırsatçılara izin vermeyen Kınalı Kuzularımız. İnşallah O Operasyondan da Alınlarının aklarıyla hayırlısıyla kazasız belasız burunları bile kanamadan gelirler. Tüm Milletimiz Mehmetçiğimizin Arkasındadır” diyerek duygu dolu anlar yaşadılar.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On